Imieniny Helenek [Fotorelacja]

0
W niedzielę (14.05) na placu między blokami Konstytucji 3 Maja i Paderewskiego odbyły się pierwsze imieniny Helenek.

Chociaż Heleny będą świętować 22 maja, to w niedzielne popołudnie odbyły się imieniny jednego z większych osiedli naszego miasta. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie oraz Klub Relax zorganizowali piknik osiedlowy.

Na początku o 11:00 rozpoczął się VI Turniej Piłkarski im. Mariana Koniecznego. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych. Udział wzięło łącznie 9 drużyn. W większości drużyny składały się z chłopców. Ale był wyjątek. Jedna dziewczyna odważyła się stanąć naprzeciw męskiej części zawodników.

Po 14:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie pikniku. Ulicami osiedla odbył się przemarsz orkiestry dętej i mażoretek z Książa Wielkopolskiego. Wśród atrakcji były między innymi występy muzyczne i taneczne, konkursy dla dzieci, przejażdżki konne i rykszą oraz pokazy robotyki. Straż Miejska znakowała rowery, Grupa Nieustannych Optymistów – Krówka Mała udzielała lekcji z pierwszej pomocy, Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego promowała lokalną turystykę, Komenda Powiatowa Policji w Śremie udzielała konsultacji.

Impreza zgromadziła wielu mieszkańców. Każdy mógł znaleźć atrakcję dla siebie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.