Festyn w Przedszkolu Pod Wierzbami: bańki mydlane, malowanie buzi, występy dzieci

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W środę 31 maja w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie odbył się rodzinny festyn. Impreza miała odbyć się dzień wcześniej, jednakże pogoda pokrzyżowała plany. Na szczęście w środę słońce dopisało i udały się wszystkie zaplanowane punkty programu.

Rodzice nie zawiedli i cały plac przed przedszkolem był zapełniony. Zanim rozpoczął się festyn, wyprzedane zostały wszystkie losy z których dochód przeznaczony zostanie na projekt kącika szachowego.

Podczas imprezy było wszystko, czego można oczekiwać od festynu: bańki mydlane, (fenomenalne) ciasta, grill. malowanie buzi, balony, konkurencje sportowe. Stał nawet wóz strażacki. Oprócz tego były występy dzieci prezentujące angielski oraz zumbę (do której zaproszono również rodziców).

https://www.youtube.com/watch?v=LVGTWqAMQ20

https://www.youtube.com/watch?v=gBDrcP1FDSE

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera