|

Festyn Rodzinny w Lubiatowie: konkursy, zabawy i piękna pogoda [Zdjęcia]

W sobotę 13 maja w Lubiatowie został zorganizowany Festyn Rodzinny. Wydarzenie rozpoczęło się od uroczystego otwarcia sceny letniskowej przez Burmistrza Henryka Litkę oraz sołtysa Edwarda Wróblewskiego.

Z kolei poświęcenia dokonał ksiądz Tomasz Buliński. Potem zgromadzeni ludzie również nie mogli narzekać na brak atrakcji, ponieważ działo się naprawdę dużo. Dzieci mogły wziąć udział w zabawach z klaunem, skorzystać z dmuchanych zamków, ciuchci, a także pobliskich huśtawek oraz uczestniczyć w wielu grach i konkursach.

Poza tym nie zabrakło prezentacji lokalnych talentów, występu cheerleaderek, dzieci, pokazu jazdy maszyną żużlową i sprzętu strażackiego, koncertu damskiego zespołu „Impresja”, a także możliwości skorzystania z wielu stoisk z gastronomią czy zabawkami.

W późniejszej części wydarzenia rozpoczęła się zabawa taneczna z grupą “Amigo Band” z Książa Wielkopolskiego. Parkiet wypełnił się bardzo szczelnie, a impreza trwała do białego rana. Warto dodać, że punktualnie o północy nastąpiło symboliczne wypuszczenie baloników szczęścia do nieba.

Podczas trwania festynu została przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie Szymona Skorupińskiego, który zmaga się z nowotworem – chłoniakiem.

Festyn Rodzinny w Lubiatowie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.