Bracia Walewscy porwali do tańca podczas IV Parafialnego Festynu Rodzinnego w Wieszczyczynie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W minioną niedzielę na ogrodach probostwa przy kościele św. Rocha w Wieszczyczynie zorganizowany został IV Parafialny Festyn Rodzinny. Pogoda tego dnia mocno dopisała, a to przełożyło się na wysoką frekwencję publiczności.

Podczas wydarzenia mogliśmy zobaczyć wiele występów dzieci, pokazy taneczne, a także skorzystać z innych atrakcji jak np. przejazd bryczką, malowanie twarzy, grill, loteria fantowa czy stoisko z słodkościami i gadżetami. Za oprawę muzyczną festynu odpowiadał zespół „Pagost” (Bracia Walewscy).

Zabawa trwała niemalże do północy, a na parkiecie za każdym razem znajdowało się wiele tańczących par. To na pewno cieszyło organizatorów, a także wszystkie osoby pomagające przy przygotowaniu festynu.

Bracia Walewscy porwali do tańca podczas IV Parafialnego Festynu Rodzinnego w Wieszczyczynie.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera