Anna Żebrowska wystąpiła w Katolickim Domu Kultury

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

13 maja w Katolickim Domu Kultury w Dolsku odbył się około półtoragodzinny koncert znanej wokalistki – Anny Żebrowskiej. Artystka wykonała największe przeboje z lat 70 i 80 jak np. „Małgośka”, „Baju baj” czy „Tyle słońca w całym mieście”.

Publiczność, która tego dnia dość szczelnie wypełniła salę koncertową wielokrotnie wyrażała swoje zadowolenie i wyrazy podziwu poprzez gromkie brawa, a także dołączanie się do śpiewania wykonywanych utworów. Warto wspomnieć również o przygotowanej ciekawej scenografii, wpływającej na jeszcze lepszy odbiór piosenek przez słuchaczy. Na zakończenie koncertu wokalistka otrzymała drobny upominek w postaci bukietu kwiatów oraz wyrazy podziękowania od księdza Tomasza Bulińskiego.

Anna Żebrowska wystąpiła w Katolickim Domu Kultury

Anna Żebrowska – urodzona w Dusznikach Zdroju, obecnie mieszka we Wrocławiu. Pasja do muzyki i śpiewu zrodziła się w niej samoistnie we wczesnym dzieciństwie, zaś w 1991 roku postanowiła świadomie podążać w kierunku uczynienia ze swojej pasji sposobu na życie. Wiele lat pracy nad marzeniami zaowocowało ich realizacją.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.