Anna Żebrowska wystąpiła w Katolickim Domu Kultury

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

13 maja w Katolickim Domu Kultury w Dolsku odbył się około półtoragodzinny koncert znanej wokalistki – Anny Żebrowskiej. Artystka wykonała największe przeboje z lat 70 i 80 jak np. „Małgośka”, „Baju baj” czy „Tyle słońca w całym mieście”.

Publiczność, która tego dnia dość szczelnie wypełniła salę koncertową wielokrotnie wyrażała swoje zadowolenie i wyrazy podziwu poprzez gromkie brawa, a także dołączanie się do śpiewania wykonywanych utworów. Warto wspomnieć również o przygotowanej ciekawej scenografii, wpływającej na jeszcze lepszy odbiór piosenek przez słuchaczy. Na zakończenie koncertu wokalistka otrzymała drobny upominek w postaci bukietu kwiatów oraz wyrazy podziękowania od księdza Tomasza Bulińskiego.

Anna Żebrowska wystąpiła w Katolickim Domu Kultury

Anna Żebrowska – urodzona w Dusznikach Zdroju, obecnie mieszka we Wrocławiu. Pasja do muzyki i śpiewu zrodziła się w niej samoistnie we wczesnym dzieciństwie, zaś w 1991 roku postanowiła świadomie podążać w kierunku uczynienia ze swojej pasji sposobu na życie. Wiele lat pracy nad marzeniami zaowocowało ich realizacją.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera