Uczniowie w serwisie samochodowym? Zabezpiecz się przed ich błędami

Nawet najlepszy mechanik samochodowy gdzieś kiedyś stawiał swoje pierwsze kroki. Aby móc się czegokolwiek nauczyć trzeba zetknąć się z praktyką, gdyż tylko wiedza w połączeniu z doświadczeniem zrobi z nas dobrych pracowników.

Zatrudniasz praktykanta ze szkoły zawodowej lub technicznej? Musisz brać pod uwagę, że z ręki choć pełnego zapału i chęci do pracy to mimo wszystko niedoświadczonego ucznia w każdej chwili może dojść do wypadku, który może mieć fatalne w skutkach konsekwencje.

Jak ustrzec się nieplanowanych wydatków?

Pamiętaj, by w momencie gdy dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia nie obarczać winą niedoświadczonego pracownika. Z niewiedzy i braku kontroli doszło do błędu, którego może nie dać się w prosty i tani sposób cofnąć, ale co się stało to się nie odstanie. Trzeba wziąć na siebie odpowiedzialność, a kosztami zneutralizowania poczynionych szkód w żadnym wypadku nie można obarczać właściciela pojazdu, czyli klienta warsztatu samochodowego. Jakie mamy więc wyjście z zaistniałej sytuacji?

Wystarczy umieć nieco przewidywać przyszłość i na początku swojej działalności zatroszczyć się o korzystne ubezpieczenie dedykowane serwisom samochodowym, które pokryje koszty usunięcia wywołanych zniszczeń. Jednym z najczęściej kupowanych w ostatnim czasie ubezpieczeń jest Insurance Factory, które w stosunkowo krótkim czasie pozyskało rzeszę zadowolonych klientów, tj. właścicieli warsztatów samochodowych.

Co obejmuje polisa?

To pytanie zadaje sobie chyba każdy zainteresowany ubezpieczeniem. Już spieszymy z wyjaśnieniem. Wydawać by się mogło, że uszkodzenie karoserii naprawianego pojazdu czy stłuczka podczas jazdy próbnej to straszne wypadki, które mogą mieć fatalne i trudne w usunięciu konsekwencje. Ale jak nietrudno się domyślić to przecież nie wszystko co może się wydarzyć podczas serwisowania pojazdu. Równie dobrze w obiekcie może dojść do pożaru lub może on zostać zalany przez powódź. Nie możemy również wykluczyć tego, że warsztat padnie łupem złodzieja.

Wszystkie wspomniane wyżej wydarzenia obejmuje Motortrade Insurance. W przypadku zajścia każdego z nich właścicieli serwisy przysługuje rekompensata finansowa, z której będzie mógł pokryć koszty usunięcia zniszczeń, bez nadwyrężania własnego budżetu. Ogromną zaletą ubezpieczenia jest fakt, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie zadaje zbędnych pytań i nie docieka jak doszło do zdarzenia, ani kto jest jego sprawcą. Po prostu wypłata należne odszkodowanie, które w danej chwili niektórym jest niezbędne do dalszego prosperowania.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.