Natalia Śmigielska (1i) i Łukasz Zieliński (2LA) znaleźli się wśród najlepszych w Polsce podczas konkursu o św. Siostrze Faustynie.
|

Uczniowie Ekonomika wśród najlepszych podczas ogólnopolskiego konkursu o św. Siostrze Faustynie

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie Natalia Śmigielska (1i) i Łukasz Zieliński (2LA) znaleźli się wśród najlepszych w Polsce podczas konkursu o św. Siostrze Faustynie. Po wygranej w etapie rejonowym w Wałczu, 14 kwietnia 2017 r. zmierzyli się z najlepszymi w ogólnopolskim finale konkursu w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. Test składał się z pytań otwartych, co podnosiło poprzeczkę trudności konkursu. Uczniowie ze Śremu zajęli wysokie miejsca, jednak nie udało się dostać do piątki najlepszych, którzy przeszli do finałowej ustnej dogrywki.

Uczniowie Ekonomika wśród najlepszych podczas ogólnopolskiego konkursu o św. Siostrze Faustynie

Konkurs zorganizowało Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia przy współpracy z Wydziałem Teologicznym UKSW w Warszawie. Wzięło w nim udział ponad 230 szkół z całej Polski, z 36 diecezji. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński

Zdjęcie dzięki uprzejmości ZSE Śrem.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.