Skok ze spadochronem – realne emocje w natłoku wirtualnego świata

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Jak dużo czasu spędzasz w wirtualnej rzeczywistości? Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek wcielać w postać bohatera gry, którego przygody zapierały dech w piersi, a Ty choć przez chwilę chciałeś się poczuć tak jak on? A może spędzasz dużo czasu na portalach społecznościowych, obserwując ciekawe wydarzenia z życia znajomych i udostępniając swoje? Czas na realne emocje i prawdziwą adrenalinę. Czas na skok ze spadochronem. Wstań z fotela i poczuj, że żyjesz.

Skok ze spadochronem – realne emocje w natłoku wirtualnego świata

Grając w różnego rodzaju gry, czy też oglądając filmiki w sieci często jesteśmy świadkami niesamowitych emocji. Patrzenie w ekran na różnych bohaterów może być ekscytujące, ale tak naprawdę nic nie jest w stanie zastąpić prawdziwych odczuć w realnym świecie. A te zapewniają skoki ze spadochronem. Kto z nas nigdy nie marzył o tym, żeby latać, albo choć przez chwilę poczuć się jak superbohater, dla którego nie istnieje pojęcie grawitacji? Nietuzinkowa dawka adrenaliny, w całkowicie bezpiecznych warunkach, jest możliwa dzięki skokom spadochronowym w tandemie. Nie trzeba do nich żadnych przygotowań (wystarczy krótkie, naziemne szkolenie przed skokiem).

Nie są też wymagane badania lekarskie, ani żadne doświadczenie. Wystarczy ogólnie dobry stan zdrowia, aby cieszyć się podniebną przygodą. O nic nie musisz się martwić, bo nad wszystkim panuje doskonale wykwalifikowany, doświadczony tandem pilot. A Ty? Cieszysz się podniebną przygodą!

Po szkoleniu będziesz już w kombinezonie i uprzęży. Wraz z instruktorem wejdziecie do samolotu, który na odpowiednią wysokość wznosi się około 15 minut. Po sprawdzeniu przez tandem pilota wszystkich środków bezpieczeństwa i przypięciu do siebie Twojej uprzęży wyskoczycie z samolotu i zanim instruktor otworzy spadochron będziecie zbliżać się do ziemi z prędkością 240 km/h. Adrenalina i wyjątkowe emocje gwarantowane!

Poczujesz się jak bohater filmu lub gry, dla którego ma żadnych barier, a rzeczy niemożliwe nie istnieją. Możesz wszystko, możesz latać! Odczujesz szczęście, którego nie da się opisać słowami, ani z niczym porównać. W trakcie tych kilkudziesięciu sekund możesz się wygłupiać ile chcesz, możesz cieszyć się chwilą i uśmiechnięty od ucha do ucha udawać supermana, pokazywać serduszka, czy przesyłać całusy. Po otwarciu spadochronu jeszcze przez kilka minut będziecie szybować na czaszy po czym bezpiecznie wylądujesz siedząc na nogach instruktora.

Cena takiej usługi zależy od wybranej wysokości, z której zostanie wykonany skok.

Cena takiej usługi zależy od wybranej wysokości, z której zostanie wykonany skok. Za wariant z 3000m. zapłacisz około 550zł i daje on 30 sekund swobodnego spadania, natomiast opcja z 4000m. to 60 sekund zabawy w powietrzu, której cena oscyluje w granicach 700zł. Za dodatkowe 250zł można dokupić do skoku filmowanie wraz ze zdjęciami, wtedy to doświadczony skoczek-kamerzysta, który będzie towarzyszył w trakcie całego wydarzenia nagra profesjonalny materiał filmowy (do odbioru około pół godziny po skoku). Opcja filmowania jest doskonałym pomysłem, aby uwiecznić tę wyjątkową chwilę (nie tylko w pamięci). Dzięki temu w prosty sposób podzielisz się nią ze znajomymi np. poprzez portale społecznościowe. Często można natrafić na atrakcyjne promocje cenowe, które wraz ze szczegółami oferty znajdziesz na stronie skydive.pl
Nie musisz już zazdrościć bohaterom gier, przeżyj prawdziwe, realne emocje. Wstań na chwilę od ekranu komputera i poczuj, że żyjesz. Skocz ze spadochronem w tandemie. A później pochwal się tym w sieci, niech to inni patrzą z zainteresowaniem na Twoją niecodzienną przygodę.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.