Udało się! W pobliżu Jeziora Grzymisławskiego powstanie wybieg dla psów

W pobliżu Jeziora Grzymisławskiego powstanie wybieg dla psów. W styczniu napisaliśmy o tym, że jest  szansa, aby w pobliżu Jeziora Grzymisławskiego w Śremie powstał wybieg dla psów (na wzór tego, który znajduje się w pobliżu Skweru 750-lecia). Taką prośbę wystosował do burmistrza śremski radny Tomasz Żak.

Za pierwszym razem się nie udało, Burmistrz Śremu Adam Lewandowski taką propozycję odrzucił. Za drugim razem powstała lista poparcia pomysłu radnego, która znajdowała się sklepie zoologicznym Animalia. Takiej listy burmistrz naszego miasta nie mógł zignorować:

Odpowiadając na złożoną między sesjami interpelację przez radnego, Pana Tomasza Żaka w sprawie utworzenia w pobliżu Jeziora Grzymisławskiego wybiegu dla psów (na wzór tego, który znajduje się w pobliżu Skweru 750-lecia), uprzejmie informuję, że w miesiącu marcu br. zostaną zabezpieczone środki w wysokości 25.000,00 zł z przeznaczeniem na realizację zadania pn.: “Budowa wybiegu dla psów przy ul. Jeziornej w Śremie”.

Wybieg dla psów powstanie na działce o nr. ewid. 2247/2.

Odpowiedź Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego na interpelację radnego Tomasza Żaka w sprawie wybiegu dla psów w pobliżu Jeziora Grzymisławskiego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W pobliżu Jeziora Grzymisławskiego powstanie wybieg dla psów

Wybieg dla psów przy ulicy Jeziornej w pobliżu Jeziora Grzymisławskiego w Śremie ma powstać na przełomie wiosny-lata tego roku.

https://www.facebook.com/xzakuux/posts/1330314537076253

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.