Konkursy i loterie – zwiększ swoją szansę na wygraną

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Konkursy i loterie są popularną formą promocji marek i firm wszelakich branż. Ich organizatorzy nie zawsze nastawiają się tylko na zysk – równie często za cel przyjmują interakcję z klientem. A ponieważ wszyscy lubimy zwyciężać, choćby najmniejsze drobiazgi, chętnie korzystamy z takich propozycji, niezależnie od tego, jakie nagrody czekają. Te bywają różne: czasem wygrać można książkę, płytę czy wejściówkę na filmową premierę, czasem kosz owoców lub kwiatów, niekiedy czterdziestocalowy telewizor albo odkurzacz z funkcją piorącą.

Żeby wygrać, trzeba grać. Regularnie śledzić informacje o pojawiających się konkursach, pilnować dat ich zakończenia i ogłoszenia wyników. Sprawę ułatwia korzystanie z portalu e-Konkursy.info, będącym bazą aktualnych konkursów i loterii.

Wszystkie możliwości w jednym miejscu

Znajdujące się w serwisie konkursy dodane zostają przez użytkowników, dotyczą więc różnorakich dziedzin: fotografii, literatury, plastyki, kulinariów czy muzyki. Wyszukiwanie tych najbardziej nas interesujących ułatwia podział na kategorie. Wyróżniono: konkursy lokalne i promocyjne, trwające aktualnie i non stop, konkursy z nagrodami gwarantowanymi, SMS-owe, odbywające się na blogach, na Facebooku i w innych mediach społecznościowych, fotograficzne i plastyczne, skierowane do uczniów i studentów. Każdą propozycję oznaczono dodatkowo infografiką przedstawiającą rodzaj możliwej do zdobycia nagrody, między innymi: książkę, płyty z filmami i muzyką, elektronikę, sprzęt RTV i AGD, wycieczki, zabawki i przedmioty dla dzieci czy nagrody związane z kulinariami. Po kliknięciu w odpowiednią infografikę serwis wyświetli konkursy dotyczące wybranej tematyki.
Wszystkie propozycje możemy dodatkowo sortować według tytułu czy daty rozpoczęcia lub zakończenia. Przy każdej widnieje też informacja o liczbie dni, które pozostały do zakończenia. Konkursy dodawane są przez użytkowników, ale przeglądają je moderatorzy, w szczegółach każdego umieszczone zostają więc te same informacje: termin trwania, ilość osób, jaka wzięła już udział, nagrody oraz dokładny opis warunków uczestnictwa. W serwisie znajdują się też linki przenoszące bezpośrednio do strony organizatora.

Korzyści dla zalogowanych

Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość personalizacji strony. Mogą zapisywać interesujące konkursy, a e-Konkursy.info automatycznie przypomną o zbliżającej się dacie zakończenia. Przydatny bywa też dodatkowy podział, oznaczony kolorami, na konkursy
kończące się dziś, jutro, przynajmniej za dwa dni, na takie, które jeszcze nie wystartowały, i na te zakończone. Często organizatorzy zastrzegają, że odbiór nagrody należy potwierdzić w dniu ogłoszenia wyników, inaczej zdobędzie ją ktoś inny. Mając listę zakończonych konkursów, nie przegapimy daty udostępnienia rezultatów. Wszystkie konkursy widoczne są w przejrzystym kalendarzu wyświetlającym się na stronie głównej serwisu.
Zalogowani użytkownicy mogą również zamieszczać posty na forum. Forumowicze nie tylko dzielą się informacjami na temat konkursów, które polecają lub odradzają, czy patentami, jak wygrywać, ale również wymieniają się opiniami o sprawdzonych przepisach kulinarnych i wartych obejrzenia filmach czy zdjęciami dzieci i zwierzaków. e-Konkursy.info tworzą więc także aktywną społeczność pozytywnych konkursowiczów.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.