Akcja lojalnościowa w E.Leclerc: pierwsza o zasięgu ogólnopolskim w tej sieci sklepów

22 marca w E.Leclerc wystartowała akcja lojalnościowa, w ramach której klienci wybranych sklepów za zdobyte podczas zakupów naklejki otrzymają 50 proc. rabatu na zakup pojemników do przechowywania żywności. Jest to pierwsza akcja lojalnościowa, zorganizowana przez E.Leclerc, o zasięgu ogólnopolskim.

Akcja lojalnościowa w E.Leclerc: pierwsza o zasięgu ogólnopolskim w tej sieci sklepów

W okresie od 22 marca do 2 maja za każde 20 zł wydane w sklepie E.Leclerc, klienci otrzymają promocyjną naklejkę. Zebranie sześciu takich znaczków, zgromadzonych w specjalnie do tego przygotowanym katalogu kolekcjonera, uprawniać będzie do otrzymania rabatu na zakup szklanych pojemników do przechowywania żywności Keep’n’box marki Luminarc. Produkty w promocyjnej cenie dostępne będą w wybranych sklepach do 16 maja lub do wyczerpania asortymentu.

Promocją objęte są pojemniki na żywność w różnych kształtach oraz rozmiarach. Każdy z nich może być bezpiecznie używany w temperaturach od -20ºC do +110ºC. Można w nich przechowywać jedzenie w lodówce oraz podgrzewać posiłki w kuchence mikrofalowej. Pojemniki zostały wykonane z hartowanego szkła. W przeciwieństwie do plastiku nie przejmuje ono zapachów żywności oraz nie wchodzi z nią w reakcję. Dzięki temu tworzywo nie wpływa negatywnie na jakość jedzenia i zdrowie.

Będzie to pierwsza akcja lojalnościowa, zorganizowana przez E.Leclerc, o zasięgu ogólnopolskim. Dotychczas poszczególne sklepy prowadziły działania tego typu na własną rękę.
LECLERC ŚREM
Adres: Kolejowa 1a, 63-100 Śrem
Telefon: (61) 284 84 30
Email: srem1@leclerc.net.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 8:00 – 21:00
Niedziela: 9:00 – 18:00

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.