W Przedszkolu Pod Wierzbami odbyły się dni otwarte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W dniach 30 stycznia oraz 6 lutego w Przedszkolu Pod Wierzbami w Śremie odbyły się dni otwarte. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem.

W Przedszkolu Pod Wierzbami odbyły się dni otwarte

Przyszłe przedszkolaki oraz ich rodzice mieli okazję uczestniczyć w zimowych zajęciach artystycznych m.in. zimowa plastyka, sopelkowa orkiestra oraz innych zajęciach muzycznych oraz językowych. Atrakcją był także wspólny spacerek po przedszkolu i zwiedzanie niektórych sal (sala gimnastyczna, sala badawcza).

Dużo radości dostarczyła dzieciom zabawa multimedialna na magicznym dywanie. Dni otwarte zorganizowane przez przedszkole były niewątpliwą okazją do poznania się a także do zorientowania się jak atrakcyjny jest dzień przedszkolaka w Przedszkolu Pod wierzbami.

Monika Sieradzka, Przedszkole Pod Wierzbami w Śremie
Przedszkole Pod Wierzbami w Śremie jest placówką oświatową istniejącą od 2002 roku. zostało utworzone przez spółkę cywilną, która składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, z wieloletnim stażem pedagogicznym.

Przedszkole zgodnie ze swoim profilem artystyczno -językowym proponuje dzieciom bogatą ofertę zajęć plastycznych, rytmicznych, muzycznych, artystycznych, teatralnych, językowych.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.