Miał trzy promile i był agresywny wobec mieszkańców Książa Wlkp.

W zeszłą sobotę, tj. 25 lutego br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 27-letniego mieszkańca Książa Wielkopolskiego, który był agresywny wobec mieszkańców oraz zbił szybę wystawową w jednym ze sklepów. Miał ponad trzy promile alkoholu we krwi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Miał trzy promile i był agresywny wobec mieszkańców Książa Wlkp.

25 lutego br., około godz. 23.35, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że na Placu Kosynierów w Książu Wlkp. doszło do awantury.

Na miejsce natychmiast udali się dzielnicowi, którzy ustalili, że 27-letni mieszkaniec Książa Wlkp. jest bardzo agresywny w stosunku do dwóch innych mieszkańców tej miejscowości.

Awanturnik miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Okazało się także, iż 27-latek, jeszcze przed awanturą na Placu Kosynierów, chodził po Książu Wlkp. i zbił szybę wystawową w jednym ze sklepów.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie
Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący uszkodzenia mienia i został przesłuchany. Obecnie dalsze czynności w sprawie zbicia szyby wartości 2500 złotych prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego. Natomiast mundurowi z prewencji wyjaśniają sprawę awantury na Placu Kosynierów.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.