Kibicuj z klasą – kolejna edycja. Tym razem… w dniu urodzin Lecha Poznań

19 marca podczas spotkania Lecha Poznań z Górnikiem Łęczna (godzina 15:30) odbędzie się kolejna edycja akcji “Kibicuj z klasą”. Bezpłatny udział w niej mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia. To akcja przygotowana nie tylko dla szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także dla klubów sportowych, kółek zainteresowań, czy po prostu znajomych. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Z klasą już po raz ósmy

Podczas ostatniej akcji Kibicuj z klasą dopisali również kibice ze Śremu, którzy licznie dopingowali piłkarzy Kolejorza. W zabawie wzięło udział łącznie 527 osób z powiatu śremskiego:

Dąbrowa JP II (104 osoby)

Chrząstowo (60 osób)

Dąbrowa SP im. Lindgren (54 osoby)

Zbrudzewo (54 osoby)

Mchy ZS (50 osób)

Książ Wlkp. SP (46 osób)

Dolsk Gim Powstańców Wlkp. (38 osób)

Agnieszka Gruchalska, Śrem (37 osób)

UKS Śrem (27 osób)

Luciny (22 osoby)

Warta Śrem gr 2 (35 osób)

Akcja po raz pierwszy miała miejsce w lutym 2013 roku i nosiła nazwę “Gimnazjaliści na Kolejorza”. Wówczas na INEA Stadionie pojawiło się blisko 7 tysięcy uczniów. Z każdą kolejną edycją coraz więcej młodych poznaniaków i Wielkopolan przychodziło na obiekt przy Bułgarskiej. Rekordowa – jak na razie – edycja odbyła się 25 września, kiedy trybuny ugościły prawie… 19 000 młodych kibiców.

– Do uczestnictwa w akcji zapraszamy już po raz kolejny nie tylko uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, ale również podopiecznych przedszkoli i innych placówek oświatowo-wychowawczych mieszczących się nie tylko w Poznaniu i Wielkopolsce, jak i w województwach ościennych – mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. – Tą akcją chcemy zachęcić młodych kibiców do tego, by częściej aktywnie spędzali czas. Ich zdrowie jest bardzo ważne, a odpowiednie nawyki pomogą im zachować odpowiednią formę. Potem zebrane siły zawsze można spożytkować na kibicowaniu Kolejorzowi – dodaje.

Warto dodać, że 19 marca Lech Poznań obchodzić będzie 95. urodziny. Kolejna rocznica istnienia Klubu przypadać będzie dokładnie w dniu meczu Kolejorza, dlatego tak ważne jest dla nas zapełnienie trybun INEA Stadionu aż do ostatniego miejsca.

Jak się zgłosić do Kibicuj z Klasą i wejść na mecz z grupa za darmo?

Lech Poznań wspólnie ze sponsorem akcji, Centrum Turystyki Oskar zaprasza wszystkie zorganizowane grupy do wysłania swojego zgłoszenia. Listy – przygotowane w excelu – zawierające imiona, nazwiska i numery PESEL uczestników przyjmowane są bezpłatnie przez formularz bok.lechpoznan.pl lub pod adresem grupy@lechpoznan.pl do czwartku (16 marca), do godziny 12:00. Na wszelkie pytania można uzyskać odpowiedź także telefonicznie pod numerem 602368369.

Każda grupa powinna składać się z minimum 10 osób, na które przypada 1 opiekun. Przygotowany zostanie także parking autokarów, który zlokalizowany będzie tuż przy INEA Stadionie. Numery rejestracyjne pojazdów można dołączyć do zgłoszenia. – Liczymy na uczestnictwo jak największej liczby dzieci i młodzieży w naszej akcji – kończy Zieliński.

Spotkanie to będzie miało wyjątkową, bardzo uroczystą oprawę, które możemy stworzyć tylko wspólnymi siłami! Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń i widzimy się już niedługo przy Bułgarskiej.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.