Jechał ponad 100km/h w Żabnie – kolejny pirat drogowy bez prawa jazdy

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W Żabnie jechał ponad 100km/h – kolejny pirat drogowy bez prawa jazdy. Kolejny pirat drogowy zatrzymany przez śremskich policjantów drogówki. W miejscowości Żabno jechał ponad 100km/h przy dopuszczalnej 50km/h. Kierowca stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

W Żabnie jechał ponad 100km/h – kolejny pirat drogowy bez prawa jazdy

7 lutego br. wieczorem policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnili służbę w Żabnie. Około godz. 20.20 mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Skoda Octavia. Kierujący autem pędził przez wieś z prędkością 104 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h.

Okazało się, że pojazdem kierował 45-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, które stracił on na 3 miesiące, ukarali go także mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz 10 pkt. karnymi.

Przypominamy, że nadmierna prędkość stanowi główną przyczynę wypadków drogowych w całym kraju. Dlatego ponawiamy nasz apel o rozwagę i szczególną ostrożność na drogach.
Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Jedna odpowiedź

  1. Wariat normalnie, jechał 100 km/h na prostej i oświetlonej drodze o dobrej widoczności w miejscu gdzie od 25 lat nie było poważniejszego wypadku z udziałem pieszych mimo że jak ktoś jedzie tam przepisowo to wszyscy wiedzą że na rejestracji ma de.
    Nawet policja jeździ tam 70 km/h.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: