Inauguracja piłarskiej wiosny – Lech Poznań – BrukBet Termalica Nieciecza

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Inauguracja rundy wiosennej zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy mecz na INEA Stadionie odbędzie się już w piątek, 10 lutego o godzinie 20:30, dlatego już teraz warto kupić wejściówkę na premierowe starcie Kolejorza. Przekonaj się razem z nami, że ta wiosna należy do nas!

Inauguracja piłarskiej wiosny: powtórka z historii

Rundę wiosenną poprzedniego sezonu Lech inaugurował również spotkaniem z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Wtedy Kolejorz pokonał zespół „Słoni” 5:2. Teraz liczymy na powtórkę zeszłorocznego starcia. Będziesz z nami? Z Twoim wsparciem na pewno zdobędziemy trzy punkty!

OSTATNIE DNI SPRZEDAŻY KARNETÓW

Tylko do dnia spotkania Lecha z Termalicą trwa sprzedaż karnetów Wiosna 2017 oraz Wiosna 2017 + Runda Finałowa. Tradycyjnie już przygotowaliśmy dwa rodzaje karnetów wiosennych. Pierwszy obejmuje 5 meczów ligowych, które Kolejorz rozegra na INEA Stadionie do czasu zakończenia sezonu zasadniczego. W drugim natomiast zawarte są również wejściówki na mecze rundy finałowej.

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.
Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!
Aplikację na telefon z Androidem pobierzesz tutaj >>> https://play.google.com/
Więcej informacji o aplikacji znajdziesz tutaj >>> Kliknij

KUP PRZEZ INTERNET, WCHODŹ NA MECZ TYLKO Z TELEFONEM!

Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym, nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem. Więcej informacji tutaj >>>

GDZIE KUPISZ?

Bilety i karnety kupisz przez internet na tej stronie, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka i Kupcu Poznańskim oraz we wszystkich Punktach Partnerskich. Sprawdź:

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

GODZINY PRACY KAS INEA STADIONU

W tygodniu przedmeczowym:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
soboty 10:00 – 14:00
W pozostałe dni:
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
soboty 10:00 – 14:00
W dni meczowe:
poniedziałek – piątek od 9:00
sobota, niedziela od 10:00

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.