Zaginiona Janina Sulejewska: poszukiwania na szeroką skalę

Materiał jest już nieaktualny.  Martwą kobietę znalazł mężczyzna pracujący na polu. Lekarz wykluczył udział osób trzecich.

Od kilku dni policjanci wspierani przez strażaków prowadzą intensywne poszukiwania zaginionej Janiny Sulejewskiej. Śremska policja liczymy również na kolejne sygnały od mieszkańców.

Komenda Powiatowa Policji w Śremie poszukuje zaginionej Janiny Sulejewskiej. 64-letnia mieszkanka Jarosławek 30 grudnia około godz. 10.00 wyjechała z domu do Książa Wlkp. swoim rowerem w kolorze zielonym z czarnym koszykiem na kierownicy. Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu kobiety, prosimy o kontakt ze śremską Policją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zaginiona Janina Sulejewska: poszukiwania na szeroką skalę

Poszukiwania prowadzone są na szeroką skalę. W działania śremskiej Policji włączyli się policjanci ościennych jednostek, a także strażacy, w tym specjalistyczna ich grupa wyposażona w sonar.

Sprawdzane są wszystkie sygnały i wszelkie uzyskane informacje. Przeczesywane były lasy, pola, zarośla, rowy, rejony akwenów w gminie Książ Wlkp., a także wskazane miejsca na terenie powiatu średzkiego. Sprawdzano różne obiekty użyteczności publicznej na terenie powiatu śremskiego, miejsca zamieszkania znajomych i rodziny zaginionej. Przy użyciu specjalistycznego sonaru sprawdzono też dwa zbiorniki wodne przed Książem Wlkp.

Cały czas liczymy też na kolejne sygnały od mieszkańców. Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, prosimy o kontakt ze śremską Policją. Można dzwonić pod nr tel. 61 28 15 211 bądź 997 albo przesłać maila na adres: dyzurny.srem@po.policja.gov.pl

Przypominamy rysopis Janiny Sulejewskiej. Kobieta ma około 165 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, włosy ma krótkie, koloru kasztanowego. W dniu zaginięcia ubrana była w brązową kurtkę zimową z kapturem, wełnianą czapkę koloru czarnego oraz czarne kozaki.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie


Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.