V Wielkopolski Turniej Dla Dzieci o Puchar Feniksa [zaproszenie]

Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo FENIKS Śrem zaprasza na kolejną edycję zawodów sportowych w Taekwondo dla dzieci z województwa wielkopolskiego. Turniej odbędzie się 18 lutego w godzinach 9:00 – 17:00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie. V Wielkopolski Turniej Dla Dzieci o Puchar Feniksa ma uświetnić 15 rocznicę istnienia śremskiego klubu.
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo FENIKS Śrem działa od 2002 roku w oparciu o przepisy Ustawy o kulturze fizycznej oraz Ustawy Prawo o stowarzyszeniach. Jest organizacją non profit, w której wszystkie pozyskane środki finansowe i materialne są przekazywane na cele statutowe.

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Taekwondo FENIKS Śrem
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Taekwondo FENIKS Śrem

Te cele to przede wszystkim zapewnienie dzieciom ciągłości treningów sportowych, oraz umożliwienie startu w zawodach w Polsce i za granicą. Dodatkowo ładzony jest nacisk na inne aspekty, które idą nierozerwalnie za aspektami pracy czysto sportowej: organizacja czasu pozalekcyjnego, szansa na czerpanie pozytywnych wzorców, kształtowanie samodyscypliny i współpracy w grupie. Dzięki współpracy ze znakomitymi trenerami, pracy w małych grupach, umożliwiającej indywidualne podejście do zawodników, klub może się pochwalić wieloma sukcesami na arenie polskiej i międzynarodowej.

V Wielkopolski Turniej Dla Dzieci o Puchar Feniksa

18 lutego 2017 roku

w godzinach 9:00 – 17:00

Szkoła Podstawowa nr 1 w Śremie

Kochanowskiego 2, 63-100 Śrem

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.