Pijani bili młotkiem i metalową rurką

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W Nowy Rok, 1 stycznia doszło do zatrzymania dwóch sprawców pobicia, którzy bili pokrzywdzonego młotkiem oraz metalową rurką. Do incydentu doszło w jednym z mieszkań w Śremie. Napastnicy trafili do policyjnego aresztu, a następnie usłyszeli zarzuty. Grozi im do 8 lat więzienia.

Zatrzymani, to 43-letni śremianin oraz jego młodszy kolega, 20-letni mieszkaniec Śremu. Z ustaleń policjantów Wydziału Kryminalnego wynika, że młodszy ze sprawców znał pokrzywdzonego i myślał, że ten drugi ukradł mu w dzień Świąt Bożego Narodzenia telefon komórkowy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pijani bili młotkiem i metalową rurką

Dlatego też w Nowy Rok 20-latek wraz ze swoim 43-letnim kolegą udał się do jednego z mieszkań w Śremie, gdzie miał przebywać rzekomy sprawca kradzieży telefonu. Zabrali ze sobą młotek oraz metalową rurkę. Mężczyźni uderzali tymi przedmiotami pokrzywdzonego i żądali od niego telefonu komórkowego, którego ten nie miał, bo go nie ukradł.

Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala, a będący pod wpływem alkoholu sprawcy jego pobicia zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

2 stycznia napastnicy usłyszeli zarzuty i zostali przesłuchani. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Mężczyznom grozi do 8 lat więzienia.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.