Każde miasto ma swój rewers… Wygraj niecodzienną książkę [konkurs]

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest niecodzienna książka – zbiór jedenastu historii, zatytułowany „Rewers”, których autorami są popularni polscy autorzy kryminałów.

Jedenastu najlepszych polskich autorów kryminałów: Wojciech Chmielarz, Ryszard Ćwirlej, Gaja Grzegorzewska, Marta Guzowska, Joanna Jodełka, Robert Małecki, Marta Mizuro, Remigiusz Mróz, Joanna Opiat-Bojarska, Małgorzata Sobieszczańska, Marcin Wroński.

Jedenaście polskich miejscowości, z których każda naznaczona jest zbrodnią: Gliwice, Piła, Rapa, Łódź, Opole, Lublin, Warszawa, Kraków, Toruń, Wrocław, Poznań.

To już brzmi arcyciekawie!
Każde miasto ma swój rewers. Znajome nazwy, utarte ścieżki i oswojone miejsca kryją ciemną stronę schowaną pod osłoną nocy, w zapomnianych schowkach, starych piwnicach, a często – za oknami pozornie zwykłych mieszkań. Pamiętają i wiedzą o niej mury budynków, brukowane uliczki, ciemne zakamarki parków, miejskie stawy i rzeki.

Rewers to podróż po mrocznej stronie polskich ulic, zaułków i dzielnic, po kraju nierozwikłanych zabójstw, zdrad i tajemnic przeszłości.

Każde miasto ma swój rewers… Wygraj niecodzienną książkę

Zapisz się do naszego newslettera oraz odpowiedz na krótkie pytanie: Kiedy premierę miała książka pt. “Rewers”? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: biuro@naszsrem.pl

Książkę “Rewers” wygrał pan Marcin Wajnert! Serdecznie gratulujemy 🙂

Książka będzie do odebrania od wtorku w sklepie Prosty Skład, który mieści się w Pasażu Odys przy ulicy Kilińskiego 28/10 w Śremie

Książka Rewers została wydana przez Czwartą Stronę – Grupę Wydawnictwa Poznańskiego.

Książka pt. Rewers
Książka pt. Rewers

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.