Jazz Meta i Sławomir Olgierd Kramm fantastycznie w Kinoteatrze Słonko

W miniony czwartek, 5 stycznia w Kinoteatrze Słonko odbył się koncert śremskiej grupy jazzowej Jazz Meta. Muzycy, którzy zagrali wspólnie z gościnie występującym Sławomirem Olgierdem Krammem stworzyli w „słonku” niesamowity klimat.
Jazz Meta i Sławomir Olgierd Kramm fantastycznie w Kinoteatrze Słonko

Stworzony przez muzyków klimat udzielał się chyba każdemu w sali i nie jest istotne, czy był to fan jazzu czy też nie. Koncert poprowadził znany z dużej wiedzy na temat jazzu Jerzy Witkowski.

W skład zespołu Jazz Meta wchodzą: Mariusz Tomczak – perkusja, Tomasz Fąs – gitara basowa, Marcin Wojciechowski – gitara, Jarosław Wiśniewski – saksofon, Krzysztof Dudek – instrumenty klawiszowe

Coraz częściej zastanawiamy się, czy wobec corocznych wyborów gwiazdy występującej podczas Dni Śremu nie warto byłoby postawić na śremskich artystów. A tych przecież nam nie brakuje: Camping Hill, Roxana Tutaj, Olga Garstka, Korek… to tylko wybrana grupa, a przecież znanych i przede wszystkim popularnych w Śremie muzyków jest dużo więcej.

Similar Posts

12 Comments

  1. Miasto stara się promować lokalnych artystów. Podczas Dni Śremu również występują. Naszym pomysłem jest całkowite zastąpienie ogólnopolskich „gwiazd” występujących podczas tej imprezy „naszymi” artystami.

  2. Nie mówię, że nie promuje – ale zdecydowanie da się zrobić więcej z odrobiną inicjatywy ze strony ŚOK.
   Choćby jeden festiwal/przegląd rocznie…. 😉

   Pomysł obsadzenia dni Śremu jest fajny i jak najbardziej godny poparcia 🙂

  3. Żeby nie pozostawić złego smaku po wypowiedzi – bo nie taka była intencja … Nagranie nowego albumu SMASH wsparło miasto Śrem – z czego jesteśmy niezmiernie dumni i o czym zamierzamy trąbić w każdym promocyjnym poście i wywiadzie, po premierze płyty 🙂 Dzieje się dobrze – przy odrobinie pracy będzie jeszcze lepiej 🙂

 1. Mamy przecież jeszcze rapera Dreta (Dreda?) oraz szanowany zespół braci Walewskich Pagost. Taki mix różnych stylów muzycznych,ale naszych byłby lepszy, niż odgrzewane lub przepłacone gwiazdy!

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.