25. Finał WOŚP w Śremie – Eucaliptus, Korek, Gustave

W najbliższą niedzielę 15 stycznia br. w Śremie, jak i całej Polsce odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja będzie zbierać pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz seniorów.

25. Finał WOŚP w Śremie – najważniejsze wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia związane z 25. Finałem WOŚP w Śremie, czyli Letnia Zadyma w Środku Zimy rozpocznie się o godzinie 16:00. Główna scena będzie znajdowała się na Targowisku Miejskim w Śremie.

Do Śremu również przyjechał sam Jurek Owsiak, który podziękował wszystkim za to, że nasze miasto zawsze jest bardzo zaangażowane w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz zachęcił do wspólnej zabawy w najbliższą niedzielę

25. Finał WOŚP w Śremie – będzie można wylicytować Jurka – laleczkę

Podczas imprezy odbędą się liczne licytacje, z których dochód będzie przeznaczony na konto fundacji Jurka Owsiaka. W Śremie będzie można między innymi wylicytować laleczkę przedstawiającą właśnie Jurka Owsiaka, która została wykonana i podarowana przez Martynki.pl – Rękodzieła z dziecięcą duszą.  Prawdziwemu Jurkowi bardzo się spodobała. Na nogawce znajduje się autograf bardzo unikalny pins-serduszko w klapie.

25. Finał WOŚP w Śremie – kwesta od 8:30 do 16:00

Kwesta będzie odbywała się na terenie Śremu oraz Brodnicy od godziny 8:30 do 16:00.  Jeśli ktoś nie będzie posiadał przy sobie “gotówki”, będzie mógł zapłacić zbliżeniowo. W Śremie będzie dostępnych podczas kwesty 6 takich terminali.

Nad całością czuwa tradycyjnie Śremska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka Mała

25. Finał WOŚP w Śremie - Eucaliptus, Korek, Gustaw
25. Finał WOŚP w Śremie – Eucaliptus, Korek, Gustaw

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.