Niebezpieczne lodowisko przed śremską Biedronką

Deszcz i późniejszy mróz “stworzył” niebezpieczne lodowisko przed marketem Biedronka przy ulicy Kilińskiego w Śremie. Wystarczyło kilka deszczowych dni i nocna minusowa temperatura, aby ogromną część parkingu zrobiła się “niedostępna” dla ludzi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niebezpieczne lodowisko i ogromne kałuże po deszczu w tym miejscu są zawsze

O tym, że w tym miejscu tworzą się gigantyczne kałuże po każdym deszczu pisaliśmy już dużo wcześniej na naszym profilu facebookowym.

https://www.facebook.com/naszsrem/photos/a.540223636040550.1073741827.452562208140027/1230998606963046/

Od razu po wstawieniu zdjęcia na facebooku rozgorzała się ostra dyskusja na ten temat:

I znowu ktoś zarobi żeby jeziorko zlikwidować i o to chodzi czysta kasa

tam często stoi woda wielu to potwierdzi

To nie jest dla mnie śmieszne że tyle wody jest bo jak jest zimno to każdy leci na skróty ze zakupami a tu trzeba latać obok wody.

To już tradycja,widocznie tak musi być. !!!!

Nic nowego 🙂 co popada to się robi jezioro jak cholera 😉

Jest jak zwykle, ale ci którzy powinni to widzieć na pewno tego nie zauważają. Tak samo jest na przejściu przez ulicę.

o jest skandal,przecież tak jest od kilku lat ,nie wiem od kogo należy żądać odpowiedzialności za ten stan

Jak zawsze po deszczu……..brak gospodarza, a może olewanie wszystkiego….????

Jak widać po komentarzach, których na naszym facebookowym profilu jest dużo więcej, problem z dużą ilością wody po każdym deszcze w tym miejscu jest bardzo dobrze znany.

Podobne wpisy

21 komentarzy

  1. W sumie tak ludzie pracują za marne grosze a tam siedzą kawki spijaja i na spotkania sobie jeżdżą w trakcie pracy do łopaty wszystkich z urzędu tak aby posmakowali co to jest praca!!!! A wchodząc do urzędu to sam zapach kawy i nic więcej!!!!!!

  2. Bartosz Dominiak nie wspominając o trunkach jakie są poskrywane w nie jednym barku ….. a im wyższy stołek tym lepszy trunek ….. ale tak jak piszesz do łopaty zagonić i po 12h !!! Ze śniadaniem na dworze 🙂

  3. Karol brak słów złodzieje i nic więcej aby sobie I swoim znajomym stanowiska załatwiają i obiecują jak się coś zwolni to odrazu wciskają swoich na stołki bo korzyści mają złodzieje

  4. A burmistrz wspominał że lodowiska nie będzie a tu taka niespodzianka jaki on wspanialomyslny. A to jest akurat chyba teren spółdzielni mieszkaniowej chyba że się mylę to niech mnie ktoś poprawi

  5. Woda tam stoi od kilku tygodni… dziwię się, że nikomu z biedronki nie zaczęło to przeszkadzać… jak się woda zacznie lać do środka to pewnie zauważa.. i nie mam tu oczywiście na myśli pracowników tego sklepu.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.