Szpital w Śremie pięknieje. Trwa modernizacja i przebudowa Oddziału Położniczego.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Szpital w Śremie pięknieje. Trwa modernizacja i przebudowa Oddziału Położniczego. Szpital nie jest miejscem, które może kojarzyć się z czymś pozytywnym. Odrapane ściany mogą wzbudzać jeszcze smutniejsze emocje. Tym bardziej, jeśli mówimy o miejscu, w którym na świat przychodzą dzieci.

Na szczęście od początku października trwają prace modernizacyjne IV piętra budynku śremskiego szpitala, których zakończenie planuje się na koniec pierwszego kwartału 2017 roku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak zapewnia “Szpital w Śremie” Sp. z o.o., pomimo remontu wszystkie pacjentki mogą liczyć na komfort i bezpieczeństwo. Obecnie pacjentki Oddziału Ginekologicznego korzystają z pokoi zorganizowanych dla nich na Oddziale Położniczym. Dotyczy to pacjentek, które przebywają na oddziale w celu wykonania badań i obserwacji. Natomiast pacjentki zakwalifikowane do planowych zabiegów ginekologicznych są hospitalizowane w wyremontowanych salach Oddziału Urologicznego.

Drugi etap to realizacja planów przebudowy Oddziału Położniczego wraz z Blokiem Porodowym oraz Oddziału Neonatologicznego, którego zakończenie planuje się na koniec pierwszego kwartału 2017 roku. Zarówno pierwszy jak i drugi etap remontu IV pietra budynku szpitala są tak zaplanowane, aby nie spowodować zaburzeń w realizacji świadczeń medycznych, a także zapewnić bardzo dobre warunki hospitalizacji, bezpieczeństwo i komfort.
Zdjęcia dzięki uprzejmości śremskiego szpitala.


Szpital w Śremie Sp z o.o. sprawuje opiekę zdrowotną nad mieszkańcami powiatu śremskiego oraz okolicznych gmin w oparciu o posiadaną bazę w postaci oddziałów szpitalnych, poradni specjalistycznych oraz pracowni diagnostycznych. Świadczenia na oddziałach szpitalnych udzielane są pacjentom bezpłatnie na podstawie skierowania od lekarza w ramach posiadanej umowy z Wielkopolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ. Oprócz opieki stacjonarnej Szpital prowadzi opiekę lekarzy specjalistów przyjmujących w Poradniach Specjalistycznych (Poradnia Chirurgiczna, Urologiczna, Ginekologiczno – Położnicza, Laryngologiczna, Neurologiczna, Ortopedyczna), w których pacjenci także na podstawie skierowania od lekarzy mogą uzyskać bezpłatną fachową poradę. Na terenie Szpitala funkcjonują również gabinety specjalistyczne i Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej.
Szpital w Śremie Spółka z o.o.
ul.Chełmońskiego 1, 63-100 Śrem
www.szpitalwsremie.pl

16 Responses

  1. Czasy się zmieniają miejmy nadzieję że na lepsze, dlatego nie ma co wracać do tego co było , na każdy szpital coś się znajdzie a u nas co nie którzy już sobie poszli teraz tylko w rękach szpitala żeby zatrudnili dobrych pracowników

  2. Dodatkowo nowy ordynator ginekologii dość wiele zmian wprowadził na lepsze. Byłam w tej ciąży dwa razy na poczatku czerwca i 1 listopada i naprawdę złego słowa nie powiem. Cudowna opieka. Jak nie Śrem.

  3. Monika byłem we wrześniu na chirurgii na planowym zabiegu i mam bardzo pozytywne wrażenia. Opieka SUPER! Polecam śremski szpital. Być może Twoje doświadczenia wynikają ze złych wspomnień sprzed lat. Teraz dużo zmieniło się na lepsze.

  4. Sądząc po powyższych komentarzach, wraz z "nową farbą" przyszła również odbudowa renomy śremskiego szpitala. Opinie na temat aktualnej opieki na tym oddziale są w większości bardzo pozytywne

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: