Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Gaju odwiedziły dzieci z Przedszkola Jarzębinka

W poniedziałek 21 listopada br. Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Gaju odwiedziły dzieci z Przedszkola Jarzębinka ze Śremu. Na wycieczkę wybrały się dzieci z grup Biedronki oraz Stokrotki.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Gaju odwiedziły dzieci z Przedszkola Jarzębinka

Kiedy dotarliśmy do Gaju przywitał nas Pan Grzegorz Kałużny – behawiorysta pracujący w Schronisku. Pan Grzegorz zapoznał dzieci ze swoimi osobistymi pupilami oraz wyświetlił nam prezentacje o życiu codziennym mieszkańców schroniska.

Przedszkolaki obejrzały również wzruszający teledysk, a także poznały jego główną aktorkę- Sunny, która zaprezentowała nam wspaniałe sztuczki przy pomocy swego właściciela. Następnie wybraliśmy się do budynku zamieszkanego przez bezdomne koty, odwiedziliśmy również pieski, mimo głośnego szczekania wcale nas nie przestraszyły.

Przedszkolaki oprócz swojej uwagi i serca podarowały bezdomnym zwierzętom jedzenie, zabawki , koce oraz inne przydatne akcesoria, które na pewno pomogą przetrwać im nadchodzącą zimę. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za włączenie się w akcję pomocy dla bezdomnych zwierząt. Pamiętajmy, że dobro powraca. Zachęcamy do odwiedzania schroniska, być może, któryś z tych bezdomnych pupili mógłby stać się waszym przyjacielem na dobre i złe.

Beata Lewandowska, Przedszkole Jarzębinka w Śremie
Przypominamy, że…

…Schronisko w Gaju wzięło udział w akcji charytatywnej “Gwiazdka dla bezdomniaka

Bezdomnemu czworonogowi prezent może zrobić każdy z nas i to nie wychodząc z domu. Na www.dlaSchroniska.pl wystartowała bowiem właśnie kolejna edycja charytatywnej akcji „Gwiazdka dla bezdomniaka”. Udział w niej bierze również Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.