Koncert charytatywny zespołu Czerwony Tulipan – coraz więcej przedmiotów przeznaczonych na licytację

Już tylko kilka dni pozostało do koncertu charytatywnego zespołu Czerwony Tulipan, który odbędzie się 10 grudnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie.

Koncert charytatywny dla Szymona: do kupienia będą m.in. płyty Artura Andrusa oraz Andrzeja Poniedzielskiego z autografami.

Podczas koncertu będą zbierane fundusze na leczenie oraz funkcjonowanie Szymona Majewskiego chorego na stwardnienie rozsiane. Oprócz zbiórki pieniędzy, będzie można również nabyć atrakcyjne przedmioty, które udało się zgromadzić na ten cel. Będą to między innymi płyty Artura Andrusa oraz Andrzeja Poniedzielskiego z autografami.

W ubiegłym roku śremski Ekonomik zorganizował koncert zespołu U Studni pt Od serca dla Szymona, podczas którego udało się zebrać 6.500 zł. Ile uda się uzbieram tym razem zależy wyłącznie od naszej ofiarności.

Koncert charytatywny zespołu Czerwony Tulipan

10 grudnia 2016r.

Sala gimnastyczna Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie

Generała Józefa Wybickiego 2,

63-100 Śrem

Szymon Majewski to utalentowany śremski grafik i fotografik, współtwórca szaty graficznej wydawanej przez Śremskie Muzeum “Gazety Śremskiej”, kilkukrotny laureat prestiżowej nagrody grafików prasowych Grand Front. Jest ojcem 9-letniej Amelki i od 9 lat choruje na stwardnienie rozsiane. Mimo postępującej choroby próbuje kontynuować życie zawodowe poprzez idee fotografii intuicyjnej, daje tym samym dowód na to, że można i trzeba walczyć. Na swój sposób stawia opór chorobie. jest osobą wrażliwą na naturę, sztukę, odpowiedzialną społecznie angażuje się w miarę możliwości w akcje społeczne. Walczy w ten sposób o siebie, o swoja egzystencję i możliwość funkcjonowania. Mimo postępującej choroby nie poddaje się. Niestety SM u Szymona postępuje w ostatnim czasie bardzo szybko. Wszyscy znajomi Szymona z dnia na dzień są świadkami jakie spustoszenie robi choroba w organizmie Szymona.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.