Już nie będzie (prawdopodobnie) korków na ulicy Kilińskiego

Nie minął miesiąc od zakończenia modernizacji nawierzchni ulicy Kilińskiego w Śremie, a już pojawiły się kolejne nowości, które mają na celu usprawnienie ruchu drogowego. Dzisiaj na skrzyżowaniu dróg ulicy Kilińskiego oraz Chłapowskiego pojawiły się kamery, których zadaniem jest usprawnienie pracy sygnalizacji świetlnej.

Czy to pomoże i rozładuje popołudniowy duży ruch drogowy w Śremie? Czas pokaże.
Podobne wpisy

7 komentarzy

  1. Beda korki, bo jakis madry projektnt zamiast zrobić pas do skretyu w lewo do szkoły podstawowej nr 6 stworzył ogromny pas dla skrecajacych do ulicy chlapowskiego nie wiem w jakim celu od samego ronda… Dorzucił bym takze z 3 sygnalizatory tak jak na ul. Gostyńskiej zeby bylo smieszniej i bezpieczniej… Kpina.

  2. Brak lewoskrętu w stronę kościoła jadąc od Nochowa to jest PORAŻKA! Był remont…miejsca jest od huhu ażeby zrobić dodatkowy pas bo trawy przy drodze istne POŁACIE…ale NIEEEEE! Niech sobie tysiące mieszkańców Helenek nagina prosto, zawróci 400m dalej na rondzie po czym…znowu stanie w korku aby po kolejnych 10 min ślimaczenia się w końcu skręcić w upragnioną ulicę! Nosz k…a!

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.