Otrzęsiny z Gwiazdami w EKONOMIE

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W piątek w Ekonomie było gwarno i muzycznie. A wszystko za sprawą tradycyjnej imprezy, jaką są otrzęsiny klas pierwszych. Co roku najmłodszych rocznik musi przejść próbę, dzięki której poczuje się pełnoprawnym członkiem szkolnej społeczności.

Samorząd Uczniowski do wspólnej zabawy zaprasza wszystkich uczniów. Motywem przewodnim w tym roku była muzyka, która łączy pokolenia. Klasy pierwsze losowały zespół, w którego członków należało się wcielić. Wyzwaniem było także przygotowanie i wykonanie jednego z przebojów wylosowanego zespołu. I tak na szkolnej scenie pojawiły się zespoły: The Beatles, Ich Troje, Akcent i Dżem. Pierwszaki wzięły udział także w pokazie mody, próbie sprawnościowej, wykonały instrumenty z produktów recyklingowych oraz wykazały się wiedzą w quizie o swych zespołach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

We wspaniałej zabawie aktywny udział brali także wychowawcy i nowi nauczyciele, a całość zmagań oceniało jury. Jak co roku także dyrekcja szkoły oraz nauczyciele pojawili się w strojach tematycznych. I tak na szkolnych korytarzach dostrzec można było Korę, Michała Szpaka, Michaela Jacksona, Conchitę Wurst, Britney Spears, Axela Rose’a i wiele innych gwiazd światowej sceny muzycznej.

Kolejne konkurencje dowiodły, że pierwszoklasiści już czują się uczniami naszej szkoły, są zgranymi teamami i mogą zostać przyjęci do szkolnej społeczności.
materiał dzięki uprzejmości Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.