"Wyganiamy jesienną depresję na sportowo" – ponad miesiąc za nami!

Minął ponad miesiąc od momentu kiedy wystartowaliśmy z kolejną edycją akcji “Wyganiamy jesienną depresję na sportowo”. W tym roku postawiliśmy na dwie konkurencje czyli :

  • najwięcej przebiegniętych kilometrów,
  • najwięcej przejechanych kilometrów.

W pierwszej z nich na podium jest naprawdę ciasno a prowadzi niejaki <<< ArkadYoosh >>> z wynikiem 392.59 km, natomiast po piętach depczą mu Maciej “BANO” Koszarek który zajmuje drugie miejsce z 370.53 km, trzeci Michał Chudziński do dziś przebiegł 335.73 km. W tej chwili w zabawie bierze udział 55 uczestników którzy łącznie przebiegli 6,177 km spalając przy tym 449,532 kalorie a czas jaki potrzebowali na pokonanie tego dystansu w sumie wynosi 24.78 dnia!

Odrobinę inną sytuację mamy u „kolarzy” gdzie w tej chwili zarejestrowanych jest 13 uczestników. Dystans przejechanych kilometrów to 1,907 km, natomiast ilość spalonych kalorii wynosi 71,520. Na prowadzeniu znajduje się Romuald Głowacki z wynikiem 839.80 przejechanych kilometrów, na drugim miejscu mamy Agnieszkę Gołębiowską i 466.30 km, natomiast trzecie miejsce w tej chwili przypada Piotrowi Nowackiemu z wynikiem 316.92 km !

Pamiętajcie, że do zabawy może przyłączyć się każdy, kto korzysta z popularnej aplikacji Endomondo.

Do końca pozostały jeszcze dwa miesiące więc można powalczyć o zwycięstwo! Poniżej przedstawiamy wszystkie aktualne wyniki. Pamiętajcie! Zabawa cały czas trwa, aż do końca jesieni, czyli 22 grudnia.

Dla najlepszych sportowców przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Do zabawy zapraszają: Śremski Sport, naszsrem.pl, 77 Sport, Green Bike, Sport OnlyRunner’s Power, Mróz Śrem Półmaraton.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.