Biblioteka Publiczna w Śremie zaprasza dzieci na "przeBUDOWĘ"

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Od października Biblioteka Publiczna w Śremie zaprasza dzieci w wieku od 3 do 11 lat na interaktywną wystawę “przeBUDOWA” z CENTRUM NOWOCZESNOŚCI „MŁYN WIEDZY” z Torunia.

Wystawa składa się ze 151 elementów klocków “Imagination Playground”, które wykonane są z biodegradowalnej, miękkiej, lekkiej i wodoodpornej pianki.

Klocki „Imagination Playground” zostały wymyślone i zaprojektowane przez międzynarodowej sławy architekta Davida Rockwella. Architekt, zainspirowany twórczym charakterem zabaw własnych dzieci klockami i innymi „znaleziskami”, postanowił stworzyć nowy model do wykorzystania na placu zabaw.

Poniżej film w angielskiej wersji językowej przedstawiający czym są klocki “Imagination Playground”. Klocki dostępne w śremskiej bibliotece mogą różnić się od tych, które dostępne są w poniższym filmie.

https://youtu.be/vuwMfGwRw20

Korzystając z klocków Imagination Playground, dzieci codziennie budują nowy plac zabaw. Tworzą kształty zwierząt, statków kosmicznych, samochodów i robotów, wnoszą wymyślone konstrukcje, takie jak domy, fabryki i miasta. Co najważniejsze, dzieci same decydują i tworzą.

Biblioteka zaprasza zorganizowane grupy przedszkolne i szkolne oraz odbiorców indywidualnych.
Rezerwacja miejsc pod nr tel. 533 454 400.

2 Responses

  1. […] Godzina radości i twórczej aktywności – tak można określić pobyt dzieci z grupy „Maki”na interaktywnym placu zabaw w Bibliotece Publicznej w Śremie. […]

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: