Pewne zwycięstwo Warty Śrem, która zbliża się do lidera

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Ciepła pogoda oraz fakt, że do Śremu przyjechał wicelider tabeli przyciągnęły na Stadion Miejski w Śremie najzagorzalszych kibiców Warty, którzy przez całe spotkanie żywiołowo dopingowali naszych piłkarzy. Śremscy zawodnicy nie byli dłużni i pewnie wygrali z Concordią Murowana Goślina 2:0 zbliżając się do lidera tabeli na trzy punkty.

Bramki dla biało-niebieskich zdobyli pięknym strzałem Mateusz Maśliński oraz główką Adrian Chwaliszewski. W 10 minucie kontuzji uniemożliwiającej dalszą grę nabawił się Bartosz Domałeczny.

W ostatniej minucie meczu, kapitalnym strzałem popisał się Patryk Słomczyński, ale piłka trafiła w słupek. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem naszej drużyny. Cieszy wygrana ponieważ graliśmy z drużyną, która przed tym meczem była w czołówce tabeli. Za tydzień, 24 września br. czeka nas kolejny trudny przeciwnik, zagramy na wyjeździe z Vitcovią Witkowo o godz. 16.00.