|

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim już od 16 września

Już w najbliższy piątek, tj. 16 września rozpocznie się głosowanie w Budżecie Obywatelskim. Śremski Budżet Obywatelski, którego druga edycja rozpocznie się już za kilka dni, to wydzielona część budżetu gminy Śrem, o której przeznaczeniu zdecydują w głosowaniu mieszkańcy. W tym roku do dyspozycji jest 600 tys. złotych.

Co daje udział w budżecie?

Udział w budżecie daje możliwość bezpośredniego decydowania o tym, na co zostaną wydane środki z budżetu gminy. Jest to realna szansa na zrealizowanie własnych pomysłów oraz zmianę wizerunku naszego otoczenia.

Kto może wziąć udział?

W procesie budżetu obywatelskiego może uczestniczyć każdy mieszkaniec gminy Śrem, który ukończył 16 lat.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Śrem do zapoznania się z listą projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Śremu. Głosowanie odbędzie się w dniach 16 – 25 września wyłącznie w formie elektronicznej na platformie budżetu obywatelskiego.

Projekt zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Śremu 2017 Projekt zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Śremu 2017 Projekt zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Śremu 2017 Projekt zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Śremu 2017 Projekt zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Śremu 2017 Projekt zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Śremu 2017 Projekt zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Śremu 2017 Projekt zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Śremu 2017 Projekt zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Śremu 2017

Zapraszamy na stronę internetową www.budzetobywatelski.srem.pl, na której mogą Państwo znaleźć szczegółowe informacje na temat zgłoszonych projektów i zapoznać się z zasadami tegorocznego głosowania.

 

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.