Akademia Reissa pokonana w Śremie

W minioną środę rozegrano czwartą kolejkę spotkań Klasy okręgowej, w której piłkarze Warty Śrem pokonali Akademię Reissa 2:0. Dwie bramki (48 min. oraz 84 min.) zdobył Patryk Słomczyński.

Drużyna Warty do meczu przystąpiła w koszulkach upamiętniających 95-lecie klubu. Spotkanie zaczęło się bardzo spokojnie. Od początku goście postawili dość trudne warunki, grając bardzo twardo w defensywie. Pierwszy strzał warciarzy został oddany dopiero w 17 minucie. W 32 minucie piłka po uderzeniu Bartosza Domałecznego po poprzeczce “wyszła na aut”. Pierwsza część meczu skończyła się remisem, przy słabej grze kombinacyjnej naszej drużyny.

Na początku drugiej połowy, trener przeprowadził trzy zmiany w naszym zespole, gdzie za Mikołaja Maślińskiego wszedł Hubert Sciak, za Macieja Błaszczyka Mikołaj Berger, a za Olka Kaptura Bartek Pelec.

Mecz miał dwa oblicza, trochę słabsza gra w pierwszej połowie i o wiele lepsza druga połowa, udokumentowana dwoma bramkami. W tej chwili po czterech kolejkach, zajmujemy 7 miejsce z dwupunktową stratą do lidera, a na następny mecz wyjeżdżamy już w sobotę do Poznania, na mecz z Winogradami, który zagramy o godz. 16.00 – serdecznie zapraszamy naszych kibiców.

Warta Śrem wystąpiła w składzie: A. Bródka, B. Domałeczny, D. Skrzypczak, M. Kolański, A. Kolański, A. Kaptur (46 B. Pelec), M. Błaszczyk (46 M. Berger), Mik. Maśliński (46 H. Sciak), M. Mocek, P. Słomczyński, M.Wojciechowski (Mat. Maśliński)
REZERWA: M. Grzelak, A. Chwaliszewski, R.Jarek

Zawodnicy rezerwowi Warty Śrem podczas meczu z Akademią Reissa Warta Śrem – Akademia Reissa 2:0 na stadionie w Parku Miejskim