Wypadek na rondzie im. Armii Krajowej. Policja prosi świadków o kontakt.

17 sierpnia br. śremska Policja została powiadomiona o tym, że 16 sierpnia w Śremie na rondzie im. Armii Krajowej doszło do kolizji drogowej. Z zawiadomienia wynika, że kierujący samochodem osobowym potrącił rowerzystkę. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.


// (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
// ]]>

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Śremie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji, do której doszło 16 sierpnia br., około godz. 16.00, w Śremie na rondzie im. Armii Krajowej.

Pokrzywdzona zgłosiła o zdarzeniu następnego dnia, 17 sierpnia. Z jej relacji wynika, że kiedy kierowała rowerem i znajdowała się na oznakowanym przejeździe dla rowerzystów, to została potrącona przez samochód osobowy koloru białego jadący z kierunku ul. Powstańców Wlkp. lub z kierunku ul. Piłsudskiego w kierunku miejscowości Psarskie.

Świadków tej kolizji prosimy o kontakt z mł. asp. Łukaszem Marciniakiem z zespołu ds. wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Można zgłaszać się osobiście w KPP w Śremie-ul. Mickiewicza 15 lub dzwonić pod nr tel. 61 28 – 15- 264, 61 28 – 15 – 211 bądź 997.
Komenda Powiatowa Policji w Śremie
Aktualizacja z dnia 24.80.2016r.
Policjanci Wydziału Prewencji prowadząc czynności wyjaśniające w sprawie kolizji, do której doszło 16 sierpnia br. w Śremie na rondzie im. Armii Krajowej ustalili, że kierująca samochodem Renault Megane, 25-letnia mieszkanka Śremu, na oznakowanym przejeździe dla rowerzystów potrąciła rowerzystkę, 63-letnią śremiankę. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. więcej: Policjanci ustalili sprawczynię potrącenia rowerzystki

Podobne wpisy

2 komentarze

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.