Pijany kierowca uderzył w zaparkowany samochód i odjechał

Policjanci prewencji zatrzymali kierującego fordem, który w Dolsku, będąc w stanie nietrzeźwości, uderzył w zaparkowanego opla, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna trafił do „policyjnego aresztu”, a następnie usłyszał zarzut i został przesłuchany.


// (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
// ]]>

29 lipca br., około godz. 21.55, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w Dolsku doszło do kolizji, a jej sprawca nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia.

Sprawą zajęli się policjanci prewencji, którzy ustalili, że kierujący fordem uderzył w prawidłowo zaparkowanego na ul. Kościelnej opla, a następnie nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia.

W toku wykonywanych czynności mundurowi zatrzymali kierującego fordem, którym okazał się 47-letni mieszkaniec powiatu śremskiego. Mężczyzna był nietrzeźwy, został osadzony w śremskiej Komendzie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Ostatecznie usłyszał zarzut i został przesłuchany.

Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.