Przedszkole Janka Wędrowniczka otrzymało dotację z Fundacji mBanku

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W Przedszkolu Janka Wędrowniczka w Śremie od 1 lutego do 30 kwietnia 2016 roku jest realizowany projekt “Matematyczny świat poznaję i dzięki temu mądrym się staję” dofinansowany przez Fundację mBanku. Jego celem jest inspirowanie dzieci do zabawy matematyką.

Dzięki otrzymaniu dotacji z Fundacji mBanku w wysokości 979,40 zł na realizację projektu zakupiono dodatkowo do przedszkola pomoce dydaktyczne i wiele atrakcyjnych gier do zajęć z zakresu edukacji matematycznej. W projekcie uczestniczą wszystkie grupy przedszkolne. Swoim wychowankom placówka zaproponowała m. in. konkurs plastyczny dla dzieci „Czarodziejskie figury’’, zabawy i gry matematyczne z rodzicami oraz bloki tematyczne: „Matematyka w kuchni’’, „ Matematyka ukryta w bajkach i literaturze dla dzieci’’, „ Matematyka na ulicy’’.

Przedszkole Janka Wędrowniczka otrzymało dotację z Fundacji mBanku

Przedszkole zamierza kontynuować podjęte działania, aby zapewnić swoim podopiecznym szansę osiągnięcia sukcesów w szkole. Dzięki środkom finansowym z Fundacji mBank w naszej grupie pojawiły się nowe gry matematyczne. Urozmaicą one zajęcia przedszkolne, a także zmobilizują do wysiłku umysłowego związanego ze zdobywaniem wiedzy matematycznej.
Dorota Józefiak, Przedszkole nr 7 im. Janka Wędrowniczka w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.