Olga Garstka z Szymanowa zwyciężczynią 11. finału Must Be The Music – tylko muzyka

Olga Garstka z Szymanowa k/Śremu zwyciężyła w 11. finale programu Must Be The Music – tylko muzyka, który odbył się w minioną niedzielę. Popularny program muzyczny emitowany był w telewizji Polsat.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Każdy występ oceniany był przez jury w składzie; Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Tymon Tymański! Do finału, dzięki “smsowemu” głosowaniu dostała się dwójka uczestników – Olga Garstka ze swoją piosenką “Koniec świata” i Michał Matuszewski, który zaśpiewał “Niech żyje bal”!

W wielkim finale Michał Matuszewski zaśpiewał piosenkę “Grande Valse Brillante”, za którą otrzymał od jury: 2xTAK i 2xNIE. Olga Garstka zaśpiewała własny utwór “Samozapłon”, za który otrzymała 4xTAK!

https://www.facebook.com/tylkomuzyka/videos/1051779978228222/

https://www.facebook.com/tylkomuzyka/posts/1051757978230422

Przypomnijmy, że rok temu w programie Must Be The Music – tylko muzyka do półfinału doszła również śremianka – Roxana Tutaj: Roxana Tutaj w półfinale Must Be The Music. Teraz wszystko zależy od nas!
logo programu Must Be the Music – tylko muzyka – źródło: https://web.facebook.com/tylkomuzyka

Podobne wpisy

7 komentarzy

  1. […] Śremu 2016. Na dużej scenie ustawionej w Stadionie Miejskim, około godziny 19.00 pojawiła się Olga Garstka, zwyciężczyni 11. finału Must Be The Music – tylko muzyka, która wywołała ogromny entuzjazm wśród […]

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.