Zwycięstwo Warty Śrem, Mikołaj Berger w szpitalu

W mocno osłabionym składzie (zaledwie 13 zawodników, w tym dwóch bramkarzy), ale z wielką chęcią rewanżu za niesprawiedliwy walkower (Już oficjalnie: Warta Śrem przegrywa walkowerem z Piastem Kobylnica) jechali piłkarze Warty Śrem do Kobylnicy na mecz z tamtejszym Piastem.

 

Zwycięstwo Warty Śrem, Mikołaj Berger w szpitalu

Bramki dla naszego zespoły zdobyli: 2x Świder oraz Sciak. Pomimo ostrej gry ze strony Piasta, ale mądrej i skutecznej z naszej strony odnosimy zasłużone zwycięstwo. Zwycięstwo zostało niestety okraszone kontuzją naszego zawodnika, Mikołaja Bergera, który po bardzo ostrym faulu zakończył mecz ze wstrząśnieniem mózgu oraz złamanym nosem w szpitalu.

Po tym meczu znaleźliśmy się na piątym miejscu w tabeli Klasy Okręgowej, tracąc do lidera Lubońskiego KS siedem punktów. Następny bardzo trudny mecz zagramy z nieprzewidywalnym przeciwnikiem jakim jest Wiara Lecha, na którym bardzo nam będzie potrzebne wsparcie kibiców. Zapraszamy na ten mecz 4 maja br. roku o godz. 17.00.

WARTA Śrem wystąpiła w składzie: M. Grzelak, B. Pelec (75 M. Berger (83 J. Urbański)), D. Skrzypczak, A. Kolański, M. Kolański, B. Domałeczny, K. Ratajczak, A. Kaptur, M. Maśliński, K. Świder, H. Sciak.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.