To nie będzie zwykły mecz. Do Śremu przyjeżdża Wiara Lecha Poznań.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już w najbliższą sobotę, 4 czerwca br. do Śremu przyjedzie Wiara Lecha Poznań. Klub, który składa się wyłącznie z kibiców Kolejorza, najpopularniejszego poznańskiego klubu piłkarskiego.

Pomimo, że Wiara Lecha to wciąż ekipa amatorska, która jest zarządzana przez grupę kibiców w wolnym od pracy czasie, mecze DWL cieszą się sporym – jak na ten szczebel rozgrywek – zainteresowaniem widzów. Kibice chętnie jeżdżą również na spotkania wyjazdowe.

Drużyna Wiary Lecha Poznań jest absolutnym fenomenem na piłkarskiej mapie Polski. Żaden inny klub w Ekstraklasie oprócz Lecha Poznań nie ma swoich grających w lidze kibiców.

Mecz, który odbędzie się w Śremie z całą pewnością będzie najważniejszym wydarzeniem 24. kolejki Klasy Okręgowej. Gorąco zachęcamy wszystkich śremskich kibiców zarówno Warty, jak i Lecha Poznań (przecież tych w Śremie również nie brakuje) na Stadion Miejski w Śremie, gdyż jak zapowiedzieli kibice obydwu drużyn, będzie to mecz przyjaźni, w którym najważniejszym będzie wspólna zabawa na trybunach.

Na mecz będzie można dojechać bezpłatnym autobusem firmy Totem. Plan autobusu „WARTY ŚREM”:
Chłapowskiego I 16.25, Chłapowskiego II 16.26, Staszica I 16.28, Gostyńska I 16.29, Mickiewicza III 16.30, Mickiewicza II 16.31, Mickiewicza I 16.32, Park Miejski 16.40

Warta Śrem – Wiara Lecha Poznań (plakat)

 

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.