11 GSW – Gala Sportów Walki [WYNIKI]

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki 11 Gali Sportów Walki, jaka odbyła się w Hali Śremskiego Sportu w Śremie.
GSW 11 FIGHT NIGHT
KARTA WSTĘPNA
WALKA NR 1 – BOKS 64 KG (3X2MIN)
N – Maciej Kuczyński (Sporty Walki Piła)
CZ – Maks Godziewski (Warta Śrem)
Wynik: jednogłośna sędziów – Maks Godziewski
WALKA NR 2 – BOKS 60 KG (3X2MIN)
N – Karolina Iwanicka (Boxing Team Wałcz)
CZ – Klaudia Budasz (Sporty Walki Gostyń)
Wynik: jednogłośna sędziów – Klaudia Budas
WALKA NR 3 – K1 75 KG (3X2MIN)
N – Jakub Sokołowski (Czerwony Smok Poznań)
CZ – Mateusz Kasprzak (Shootboxer Mosina)
Wynik: jednogłośnie Mateusz Kasprzak
WALKA NR 4 – MMA 84 KG (2X3MIN + EW. DOGRYWKA 2 MIN)
N – Michał Mydlarz ( KKS Sporty Walki Poznań)
CZ – Norbert Poręba (Warta Śrem/ Szkoła Walki LEO)
Wynik: TKO, zwycięzca Norbert Poręba
KARTA GŁÓWNA
WALKA NR 5 – K1 84 KG (3X2MIN)
N – Mateusz Papierz (K.O. Zak Team Leszno)
CZ – Gracjan Andrzejczak (Turkowski Klub Oyama Karate)
Wynik: TKO, zwycięzca Gracjan Andrzejczak
WALKA NR 6 – BOKS 64 KG (3X3MIN)
N – Mateusz Rachubiński (Zagłębie Konin)
CZ – Jakub Sarnowski (Warta Śrem)
Wynik:PKT. Mateusz Rachubinski
WALKA NR 7 – BOKS 81 KG (3X3MIN)
N – Paweł Zamorski (Sporty Walki Piła)
CZ – Wiktor Borysiewicz (Warta Śrem)
Wynik: PKT. zwycięzca Wiktor Borysewicz
WALKA NR 8 – BOKS 81 KG (3X3MIN)
N – Przemysław Kulig (Copacabana Konin)
CZ – Paweł Cieciora (Szamotuły Boxing Team)
Wynik: PKT. zwycięzca Przemysław Kulig
WALKA NR 9 – BOKS 69 KG (3X3MIN)
N – Krystian Romel (Sporty Walki Piła)
CZ – Patryk Klupś (Warta Śrem)
Wynik: PKT. zwycięzca Krystian Romel
WALKA NR 10 – MMA 70 KG (2X5MIN + EW. DOGRYWKA 3 MIN)
N – Jakub Mroczkowski (Czerwony Smok Poznań)
CZ – Sebastian Rajewski (Ankos MMA Poznań/ Rajewski Team)
Wynik: PKT. 2:1 Sebastian Rajewski
WALKA NR 11 – K1 71 KG (3X3MIN)
N – Jacek Rzepecki (Our Team Poznań)
CZ – Maciej Drajer (Sporty Walki Piła/ Spider Złotów)
Wynik: KO zwycięzca Jacek Rzepecki
WALKA WIECZORU – MMA 93 KG (3X5MIN)
N – Łukasz Uliński (MMA Fighting Gdańsk)
CZ – Przemysław Nyga (Czerwony Smok Poznań)
Wynik : KO zwycięzca Przemysław Nyga

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.