Śremska moda na sport. Zakończył się Maraton Fitness Śremskiego Sportu.

Śrem sportem stoi i nie jest to stwierdzenie na wyrost. O tym, że w naszym mieście panuje “moda na sport” mogą świadczyć liczne imprezy, które coraz częściej organizowane są cyklicznie. W piątek 8 kwietnia 2016 r. zorganizowany został z udziałem dzieci happening promujący zdrowy styl życia, a dzień później, czyli w sobotę Śremski Sport zorganizował kolejny już Fitness Maraton, który przyciągnął do śremskiej hali sportowej kilkuset miłośników fitnessu.

Maraton rozpoczął się o godzinie 16:00. Instruktorki Śremskiego Sportu: Sylwia i Ania wystartowały z zajęciami wzmacniającymi brzuch, uda i pośladki czyli ABT i CARDIO, następnie o godzinie 17:00 podczas jednego treningu podzielonego na trzy strefy zajęcia prowadzili kolejno Norbert i Martyna odpowiedzialni za TRX-y, Michał dowodzący strefą Kettlebell, natomiast Patryk i Krzysztof czuwali nad strefą Cross Combat. Na koniec, o godzinie 18:00 energetyzujące zajęcia z Martą i Krzysztofem czyli Aeroboks z elementami boksu. Dodatkowo w górnej salce z rowerami, równolegle z programem na hali sportowej w godzinach od 16.00 – 19.00 odbywał się maraton MUSIC BIKE, który poprowadzili Tomek i Michał.

Oprócz zajęć fitness uczestnicy mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z fizjoterapeutą Marcinem Sawickim z gabinetu Fizjo&Foot, mogli zapoznać się z ofertą Body Chief catering dietetyczny oraz skorzystać ze specjalnej oferty sklepu 77sport fit shop oferującego zdrową żywność oraz odżywki i suplementy diety dla sportowców. Na zakończenie uczestnicy wzięli udział w afterparty w Iguana Pub & Dance 🙂 Liczymy, że na kolejnym Maratonie Fitness, który planujemy zorganizować jesienią dopisze nam jeszcze większa frekwencja, a dziś oddajemy w Wasze ręce małą porcję obrazków, które zatrzymają te niepowtarzalne chwile na dłużej !

Powiedział Krzysztof Lewandowski, instruktor Śremskiego Sportu

materiał oraz zdjęcia dzięki uprzejmości Śremskiego Sportu

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.