|

Marta Szewczyk – głosuj na mieszkankę Śremu w konkursie Miss Wielkopolski

Konkurs Miss Wielkopolski, to w tej chwili jedyny konkurs piękności w województwie wielkopolskim. Finał konkursu zaplanowany jest na 29 maja 2016 roku w Poznaniu. Wybrane nowe miss będą reprezentowały nasz region w konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Przewodnimi hasłami tegorocznego konkursu są #GODNOŚĆ, #BEZPIECZEŃSTWO i #SZACUNEK.
Za organizację konkursu w tym roku odpowiada firma GREGOR-INVESTMENT Sp. z o.o.. Od dnia 08.04.2016 do dnia 10.05.2016 można głosować za pomocą SMS na faworytkę w konkursie Wielkopolska Miss Internetu 2016.

Aby prawidłowo zagłosować należy w treści SMS-a wpisać WMI.nr, gdzie nr to numer kandydatki w konkursie. SMS należy wysłać na numer 72051 (koszt 2,46 zł z VAT za SMS). Można oddać nieograniczoną ilość głosów na swoją faworytkę.

Nagrodą dla zwyciężczyni głosowania jest wyjazd na jeden z największych festiwali filmowych, mianowicie Festival de Cannes, który odbędzie się w dniach 11-22 maja 2016 roku. Zwyciężczyni będzie miała zagwarantowane wejście na oficjalne premiery firmowe, możliwość pojawienia się na czerwonym dywanie oraz możliwość uczestnictwa w oficjalnych imprezach zamkniętych podczas festiwalu, gdzie będzie możliwość poznania gwiazd światowego kina.
Cała lista kandydatek oraz aktualny ranking dostępne są na www.gomodels.pl/konkurs-miss, natomiast my zachęcamy do głosowania na dwie dziewczyny z naszego regionu: Aleksandrę Mizgalską z Dolska oraz Martę Szewczyk ze Śremu.

Dzisiaj przedstawiamy Martę Szewczyk:

Na Martę Szewczyk można zagłosować SMS o treści WMI.19 na numer 72051. Koszt wysłania SMS to 2,46 zł (z VAT).

Marta Szewczyk, 19 lat. Uczęszczam do 3 klasy Liceum Ogólnokształcącego w Śremie i jestem w maturalnej klasie. Interesuję się tańcem, sportem, zdrowym stylem życia i modą. Od dziecka tańczę, jestem bardzo aktywna fizycznie, zawsze marzyłam zostać choreografem tanecznym albo projektantką mody. Jako mała dziewczynka co 5 minut przebierałam się w inne ubiory, już wtedy bawiłam się w modelwanie 🙂 od długiego czasu trenuję nad swoją sylwetką na siłowni w KSA Fitness Zone i utrzymuję w swoim życiu racjonalne zdrowe żywienie, jak każdemu zdarza mi się jeść jedzenie tzw.’niezdrowie’ ale zdarza się to rzadziej niż częściej 🙂

…dodam jeszcze, że od 4 lat zajmuję się modelowaniem i udziałami w pokazach mody dla takich marek jak FalsaMagra Art and Fashion czy Martinas Fashion Kids.. Mam swój profil na portalu maxmodels http://www.maxmodels.pl/modelka-otherworld.html i systematycznie dodaję jakieś nowości. Nie stoję w miejscu i szykuje się w tym roku bardzo dużo nowości.
Jestem bardzo dynamiczną dziewczyną, nie boję się ryzykować, lubię nowe wyzwania. Biorę udział w tym konkursie (MISS WIeLKOPOLSKI 2016) po to aby zdobyć nowe doświadczenia, aby się sprawdzić, swoje możliwości. tak jak Ola w tę sobotę również biorę udział w sesji zdjęciowej, a 29.04 odbędzie się oficjalna prezentacja finalistek na pokazie mody w Poznania na wydarzeniu https://www.facebook.com/events/930495650357331/

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.