Life on Stage w Śremie!

Konkurs Life On Stage przybędzie do Śremu! Life On Stage – trampolina do wielkiej kariery dla młodych zespołów – rusza w Polskę. Kolejnym przystankiem na trasie będzie Iguana Pub & Dance w Śremie, gdzie 15 kwietnia utalentowani artyści powalczą o występ na Scenie Głównej czerwcowego Life Festival Oświęcim, przed formacją Queen + Adam Lambert!

Kwiecień upłynie w całej Polsce pod znakiem ćwierćfinałów Life On Stage. W piątek, 15 kwietnia o godz. 21 w Iguana Pub & Dance przy ul Chłapowskiego 1 w Śremie zagrają zespoły Za Zu Zi oraz Elephant’s Escape. Pierwszy udanie łączy reggae z brzmieniem saksofonu, drugi reprezentuje rzadki nurt dirt-funku.
W trakcie koncertów można będzie zagłosować na wybrany zespół, również na stronie Life On Stage trwa już głosowanie internetowe. Aktualny terminarz imprez oraz próbki twórczości zespołów można znaleźć pod tym adresem.

Life on Stage w Śremie!

Ćwierćfinały zakończą się z ostatnim dniem kwietnia i wyłonią ósemkę szczęśliwców, którzy powalczą o półfinały (14 maja w Gdańsku i 21 maja w Łodzi), a następnie finał (4 czerwca Krakowie). Tam jury wybierze zwycięzcę, który zagra na Life Festival Oświęcim 2016 przed legendarną formacją Queen +Adam Lambert. Czy można wyobrazić sobie lepszy sceniczny debiut?
Konkurs Life On Stage należy traktować jako swoistą „rozgrzewkę” przed jednym z najważniejszych festiwali muzycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Takich headlinerów nie ma w tym roku żaden polski festiwal – podczas 7. edycji Life Festival Oświęcim wybrzmią najlepsze głosy światowej muzyki: Queen + Adam Lambert oraz sir Elton John. To artyści przez duże A i ambasadorzy absolutnie topowego popu i rocka. W Oświęcimiu pojawią się też m.in. John Newman, Dawid Podsiadło, Perfect i Taco Hemingway.

W dniach 16-19 czerwca Oświęcim stanie się światową stolicą muzyki, otwartą na wszystkie pokolenia fanów, które łączy magiczna moc dźwiękowej energii. Podczas poprzednich edycji w Oświęcimiu zagrała absolutna czołówka artystów z całego świata: Sting, Eric Clapton, Peter Gabriel, Chris de Burgh, Soundgarden, James Blunt i wielu innych. Bilety można już kupować na stronie festiwalu oraz w sieci Eventim.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.