Ile kosztuje ślub i wesele w Polsce?

Nowożeńcy z całego kraju będą mieli okazję podzielić się swoją opinią oraz doświadczeniem związanymi z przygotowaniami oraz samą ceremonią ślubu. W kwietniu 2016 roku Grupa Portali Weselnych przeprowadzi kolejny sondaż, a na podstawie otrzymanych odpowiedzi zostanie przygotowany raport zawierający najważniejsze wnioski.

To nie pierwsze tego typu badanie. Grupa Portali Weselnych organizuje Ogólnopolskie Badanie Nowożeńców już po raz trzeci. Tym razem interesują nas pary młode, które zawarły związek małżeński w 2015 roku. W ankiecie pytamy o przestrzegane w tym dniu tradycje ślubne, ciekawi nas, które z nich ostatecznie odchodzą w zapomnienie, a które pozostają nadal aktualne. Poruszamy również kwestie wysokości weselnego budżetu, przebiegu przygotowań oraz sposobu wyboru usługodawców. Interesuje nas kwestia coraz bardziej popularnej zamiany kwiatów na drobne upominki albo datki na cele charytatywne. Z uzyskanych wyników powstanie raport, mający na celu pomóc przyszłym parom młodym w przygotowaniach do tego najważniejszego w życiu dnia – wyjaśnia Kamil Kulpa z redakcji serwisu fotograf-wesele.pl.
Ankieta składa się łącznie z 41 pytań, które dotyczą między innymi budżetu ślubnego, przygotowań, tradycji i zwyczajów ślubnych, a także pierwszych miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego.
Grupa Portali Weselnych przekaże 1 zł za każdą wypełnioną ankietę na Fundację DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska.
Ankietę można wypełnić pod tym adresem.

 

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.