Cenne zwycięstwo Juniorów Młodszych Warty Śrem

W minioną sobotę swoje kolejne spotkanie rozegrała drużyna Juniorów Młodszych Warty Śrem. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych Huberta Sciaka był zespół TPS Winogrady. Nasi zawodnicy do Poznania jechali osłabieni brakiem Bartka Koralewskiego i Kuby Fitta, których wyeliminowały odpowiednio kartki i kontuzja.

Mecz mimo że nie był pięknym widowiskiem, licznie zgromadzonym kibicom dostarczył bardzo wiele emocji. Juz na początku gospodarze wyszli na prowadzenie po golu młodego Juskowiaka (syn byłego reprezentanta Polski, obecnie Prezesa klubu z Winograd). W miarę upływu czasu inicjatywę zaczęli przejmować zawodnicy Warty, efektem czego gol wyrównujący autorstwa Maksa Makowskiego. Mimo kilku dogodnych sytuacji jeszcze w pierwszej połowie, do przerwy wynik nie uległ zmianie.


// (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
// ]]>

Początek drugiej odsłony spotkania to zdecydowane ataki gospodarzy i tylko dzięki znakomitej postawie naszego bramkarza Wiktora Chichła i dobrze dysponowanego tego dnia Adama Wiśniewskiego dyrygującego obroną – nie tracimy kolejnej bramki. W 65 min spotkania kontra w wykonaniu Warciarzy, w polu karnym faulowany Paweł Skrzypek a pewnym egzekutorem “jedenastki” Kacper Komorowski – prowadzimy 2-1. Nasze ataki rosną w siłę, efektem rzut rożny po którym największym sprytem w polu karnym Poznaniaków wykazuje się ponownie Kacper Komorowski, precyzyjnym strzałem podwyższa wynik na 3-1. Bramka ta podcięła ostatecznie skrzydła gospodarzom, od tego momentu to nasz zespół w pełni kontrolował spotkanie i stwarzał kolejne sytuacje. Mimo jeszcze kilku sytuacji wynik nie uległ zmianie. Tym samym z trudnego terenu nasz zespół wywiózł jakże cenne 3 pkt.


“Bardzo cieszy wygrana na tak trudnym terenie. Mecz miał kilka odsłon i zarówno jeden jak i drugi zespół mógł dziś triumfować. Cenne 3 pkt dają pozycje v-ce lidera i doskonała okazje do ataku na pierwsze miejsce już za tydzień”.

Za tydzień mecz w Śremie w którym to młodzi Warciarze podejmować będą Piasta Kobylnicę. Już dziś serdecznie zapraszamy.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.