Podczas meczu Kolejorza z Legią dojdzie do niecodziennej rywalizacji

Do niecodziennej rywalizacji dojdzie podczas meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa. Oprócz zmagań sportowych pojedynkować będą się również… kibice Kolejorza, którzy wpadli na pomysł zorganizowania wielkiej zbiórki pieniędzy na oprawę meczową podczas wybranego spotkania rundy finałowej.




Na czym będzie polegała “rywalizacja trybun”? W 15-tej minucie meczu Lecha z Legią “Zbieracze” przemaszerują z oznaczonymi puszkami po wszystkich trybunach. Każda będzie osobno rozliczana. Oprawa zostanie zorganizowana na tej, która uzbiera największą sumę, pod warunkiem, że łączna kwota zbiórki na całym stadionie przekroczy 15.000 zł.

Informacja o niecodziennej zbiórce pojawiła się na stronie internetowej Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań: http://hejlech.pl/presentation/news/bijemy-rekord-zbiorki/3195

Poniżej podajemy całą informację:

Wiara! Podczas najbliższego meczu Kolejorza z Legią Warszawa chcemy pobić rekord zbiórki tego sezonu, a jeśli się uda to rekord “wszechczasów” z 2012. Wprowadzamy też rywalizację trybun.

Bicie rekordu
Z zakładem na oprawę poszło błyskawicznie, do tego wczoraj osiągnęliśmy rekord zbiórki w tym sezonie: 10.124,54 zł. Wielkie dzięki! Jak na kiboli Kolejorza przystało, idziemy za ciosem. W meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa chcemy pobić rekord tego sezonu! Byłoby pięknie pobić przy okazji rekord “wszechczasów” czyli 27.714,37 zł. Tyle udało się zebrać 3 maja 2012 podczas meczu Kolejorza z Podbeskidziem. Ten wynik ma już blisko 4 lata. Dacie radę go pobić? : )

Rywalizacja trybun czyli gdzie pojawi się oprawa?

Celem bicia rekordu jest oczywiście organizacja oprawy, która pojawi się na wybrany meczu rundy finałowej Ekstraklasy. Tylko od Was zależy na jakiej trybunie : )

W 15-tej minucie meczu Lecha z Legią nasi “Zbieracze” przemaszerują z puchami po wszystkich trybunach. Każda będzie osobno rozliczana. Oprawę zrobimy na tej, która uzbiera najwięcej kasy, pod warunkiem, że łączna kwota zbiórki na całym stadionie przekroczy 15.000 zł.

źródło: hejlech.pl

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.