Piłkarska akcja „Gol dla Zuzi”: udało się zebrać ponad 2000zł

Dnia 5 marca 2016 na Sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie odbył się charytatywny turniej piłki nożnej „Gol dla Zuzi”. Akcja zainicjowana została przez uczniów klasy 1E, którzy biorąc udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Zwolnieni z teorii” podjęli się realizacji projektu społecznego.

Młodzi ekonomiści poprzez zdobywanie nowych wiadomości i umiejętności z zakresu zarządzania projektem, połączyli to z praktycznym działaniem o charakterze charytatywnym.

W turnieju wzięło udział 16 drużyn, z których każda wsparła leczenia i rehabilitację Zuzi poprzez wpisowe oraz datki do puszek. Łącznie z prowadzoną zbiórką do puszek w szkole oraz wpłatami na konto, na pomoc Zuzi Lambryczak udało się zebrać nieco ponad 2000 zł.

Zwycięzcami sobotniego turnieju zostały następujące drużyny: AA (I miejsce), Ludzie sztosy (II miejsce), Burgerasznyta (III miejsce), które otrzymały pamiątkowe medale i upominki ufundowane przez sponsorów.

Społeczność ZSzE organizuje kolejną akcję charytatywną Aktywny Ekonom 4, która odbędzie się dnia 2 kwietnia w Parku Miejskim. Tym razem będziemy biegać dla Szymona Majewskiego chorującego na stwardnienie rozsiane. Zapraszamy!

Aktywny Ekonom 4 – dla Szymona

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.