Mistrzostwach Szkół Specjalnych w Tenisie Stołowym. ZSS ze Śremu przywiózł trzy medale!

W siedzibie Zespołu Szkół Specjalnych nr 102 przy ulicy Przełajowej w Poznaniu odbyły się Mistrzostwach Szkół Specjalnych w Tenisie Stołowym. W zawodach uczestniczyli reprezentanci sześciu placówek z Poznania, Stęszewa, Leszna oraz Śremu. W imprezie po raz drugi wystąpili przedstawiciele Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej ze Śremu przywożąc trzy medale!

Co warto podkreślić – doskonale zaprezentował się nasz najlepszy aktualnie pingpongista – Tobiasz Zawierta, który w swojej kategorii wywalczył złoty medal. Bardzo dobrze spisała się także Dorota Kubiak, która ukończyła zawody na drugim miejscu w grupie dziewcząt rywalizujących w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Miejsce na podium zdołał wywalczyć również Sławomir Brygier. Brązowy medal w jego debiutanckim występie trzeba uznać za sukces – brawo Sławek!

Słowa uznania należą się także pozostałym reprezentantom naszej szkoły – Patrycji Krauze, Marcinowi Drzewieckiemu (debiutowali w zawodach tenisa stołowego), Maciejowi Dudziakowi oraz Damianowi Menzelowi, którzy nie zdołali zająć miejsc na podium, ale swoich występów nie muszą się wstydzić. Ich dobry czas z pewnością nadejdzie…
Zespół Szkół Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej
źródło zdjęcia: Zespół Szkół Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.