Lech – Legia: mamy dla was vouchery!

Już 19 marca o godzinie 20:30 Kolejorz podejmie na INEA Stadionie Legię Warszawa. Szlagier Ekstraklasy będzie punktem kulminacyjnym obchodów rocznicowych, dlatego warto już teraz zapewnić sobie miejsce na trybunach przy Bułgarskiej!

#94Lecha

W dzień hitowego spotkania Kolejorz będzie obchodził 94. rocznicę powstania klubu. Warto być tego dnia na INEA Stadionie, ponieważ do stolicy Wielkopolski przyjedzie jeden z najtrudniejszych przeciwników, który regularnie pojawia się przy Bułgarskiej.

Historia starć obu ekip przemawia na korzyść mistrza Polski. Spośród 52 meczów Lech wygrał 22, remis padał 16-krotnie, a 11 razy górą byli goście. Podopieczni Jana Urbana już po raz drugi z rzędu postarają się o godne uczczenie kolejnej rocznicy powstania klubu!

WYGRAJ BILET NA MECZ Z LEGIĄ!

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Stanisława Czerczesowa? Nic straconego! Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie. Wystarczy prawidłowo wymienić trzech wychowanków Kolejorza, którzy w poprzednim sezonie zdobywali bramki przeciwko „Wojskowym”

Znasz prawidłową odpowiedź? Nie zwlekaj! Odpowiedzi należy przesłać na adres mailowy biuro@naszsrem.pl Najszybszą odpowiedź nagrodzimy voucherem na mecz Lech Poznań – Legia Warszawa

BILETY OD 60 ZŁOTYCH

Wejściówki normalne na mecz Lech – Legia kosztują 60 złotych (strefa B) i 90 złotych (strefa A). Bilety ulgowe (odpowiednio: 48 zł i 72 zł) przysługują uczniom i studentom od 13. do 26. roku życia, a także seniorom powyżej 65. roku życia. Wejściówki dla dzieci do 13. roku życia kosztują tylko 10 zł. Warto już teraz zapewnić sobie miejsce na trybunach przy Bułgarskiej!

ZNIŻKI

Warto również pamiętać, że dzieci do 5. roku życia wchodzą na mecze Lecha za darmo bez konieczności zakupu imiennej wejściówki na mecz. Muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica. Jeszcze większe zniżki przysługują wielodzietnym rodzinom posiadającym Kartę Rodziny Dużej, która uprawnia do zakupu biletu dla każdego dziecka do 18 roku życia za symboliczną złotówkę! Wszystkie informacje o obowiązujących zniżkach na mecze Kolejorza znajdują się tutaj >>>

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz martwić się brakiem plastikowej Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu we wszystkich kanałach sprzedaży musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie oprócz wejściówki jedynie dowód tożsamości. Od tej rundy wizerunek Twojej twarzy nie jest już wymagany!

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home i wydrukować swój bilet samodzielnie na domowej drukarce. Instrukcja jak kupić bilet przez internet znajduje się tutaj >>>

Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej Lech Bilety, dzięki której kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację mobilną Lech Bilety ściągniesz tutaj , a więcej informacji o aplikacji Lech Bilety znajdziesz tutaj >>> oraz w dziale pomocy FAQ >>>

GDZIE KUPISZ?

Bilety kupisz przez Internet na tej stronie, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka, w stoisku klubowym w Galerii Malta i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Sprawdź:

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu

W tygodniu przedmeczowym:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
soboty 10:00 – 14:00

W pozostałe dni:
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
soboty 10:00 – 14:00

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.