Lech-Legia? Lepiej się pośpiesz z kupnem biletu. Ponad 17 tysięcy zajętych miejsc na INEA Stadionie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W poniedziałek ruszyła sprzedaż biletów na mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa. Do szlagieru Ekstraklasy zostały niespełna dwa tygodnie, a wejściówki rozchodzą się jak świeże bułeczki. By mieć pewność zobaczenia ligowego klasyku z trybun INEA Stadionu warto się pospieszyć i kupić bilet już teraz.

PONAD 17 TYSIĘCY ZAJĘTYCH MIEJSC

W ciągu trzech godzin od uruchomienia sprzedaży otwartej, bilety na mecz na szczycie Ekstraklasy kupiło już ponad trzy tysiące kibiców. Łącznie z posiadaczami karnetów i pakietów na mecze Kolejorza daje to liczbę 17 tysięcy uprawnionych do wejścia na INEA Stadion w niedzielę 19 marca. W związku z dużym zainteresowaniem do sprzedaży trafiły także miejsca na środkowych sektorach na I i III trybunie górnego piętra. Warto kupić bilet już teraz.

BILETY OD 60 ZŁOTYCH

Wejściówki normalne na mecz Lech – Legia kosztują 60 złotych (strefa B) i 90 złotych (strefa A). Bilety ulgowe (odpowiednio: 48 zł i 72 zł) przysługują uczniom i studentom od 13. do 26. roku życia, a także seniorom powyżej 65. roku życia. Wejściówki dla dzieci do 13. roku życia kosztują tylko 10 zł. Warto już teraz zapewnić sobie miejsce na trybunach przy Bułgarskiej!

ZNIŻKI

Warto również pamiętać, że dzieci do 5. roku życia wchodzą na mecze Lecha za darmo bez konieczności zakupu imiennej wejściówki na mecz. Muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica. Jeszcze większe zniżki przysługują wielodzietnym rodzinom posiadającym Kartę Rodziny Dużej, która uprawnia do zakupu biletu dla każdego dziecka do 18 roku życia za symboliczną złotówkę!

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz martwić się brakiem plastikowej Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu we wszystkich kanałach sprzedaży musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie oprócz wejściówki jedynie dowód tożsamości. Od tej rundy wizerunek Twojej twarzy nie jest już wymagany!

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home i wydrukować swój bilet samodzielnie na domowej drukarce.

Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej Lech Bilety, dzięki której kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

GDZIE KUPISZ?

Bilety kupisz przez Internet na tej stronie, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka, w stoisku klubowym w Galerii Malta i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter).

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu

W tygodniu przedmeczowym:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
soboty 10:00 – 14:00
W pozostałe dni:
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
soboty 10:00 – 14:00
Biuro prasowe KKS Lech Poznań

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.